جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/04/08 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4743

 بازگشت تيم ملي به ايران 

اعضاي تيم ملي فوتبال ايران به همراه کارلوس کي‌روش مورد استقبال رسمي وزير ورزش و مسئولان فدراسيون فوتبال قرار گرفتند.

اتوبوس حامل بازيکنان و مربيان تيم ملي مقابل درب سالن CIP فرودگاه امام خميني(ره) توقف کرد و وزير ورزش و ساير مسئولان حاضر در مراسم مقابل در سالن ايستادند و يک به يک به گردن مربيان و بازيکنان حمايلي از پرچم ايران و يک دسته گل انداختند.جواد نکونام اولين کسي بود که وارد سالن شد و پس از آن آندرانيک تيموريان و سپس کارلوس کي‌روش وارد سالن شد.

پس ازاو، مهدي محمدنبي و سپس يک به يک بازيکنان تيم ملي با لباس ورزشي وارد سالن شدند. در طبقه فوقاني سالن هم مقدمات برگزاري يک مراسم ايجاد شده بود.

گروهي از نوازندگان آماده بودند تا سرود بخوانند و مراسم به صورت رسمي انجام شود.به نظرمي‌آمد ملي‌پوشان که ازيک سفر طولاني بازگشته‌اند انتظارچنين استقبالي را نداشته‌اند و کمي شوکه شده بودند و مي‌خنديدند.بازار گرفتن عکس يادگاري با کارلوس کي‌روش در سالن ورودي CIP داغ بود وجمعي ازخانواده‌ها که به سالن آمده بودند، با اوعکس ‌گرفتند.

کي‌روش هم خنده‌کنان و با روي باز استقبال ‌کرد و ملي‌پوشان و مربيان يک به يک روي صندلي‌هاي سالن مراسم نشستند.جواد نکونام که ظاهرادلش براي فرزندش خيلي تنگ شده بود، يک راست رفت و او را به بغل گرفت و با خود به مراسم آورد.فرزند اميرحسين صادقي هم وقتي پدرش را ديد به يکباره به سمت اورفت و درآغوشش قرار گرفت و گريه مي‌کرد.از ميان بازيکنان تيم ملي اشکان دژاگه، مهرداد بيت‌آشور و دانيل داوري به ايران نيامدند.مراسم با پخش سرود جمهوري اسلامي ايران رسما آغاز شد. البته پيش از اين نوازندگان و خوانندگان سرود اي ايران را اجرا‌کردند.در پايان برنامه اعضاي تيم ملي با هم عکس يادگاري گرفتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته