جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/05/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4771

 رئيس شوراي اسلامي شهر بومهن:
 سرانه فضاي سبز بومهن براي هر نفر 12 متر مربع است 

 بومهن - خبرنگارآفرينش

رئيس شوراي اسلامي شهر بومهن گفت: سرانه فضاي سبز شهر بومهن به ازاي هر نفر 12 متر مربع است

عليرضا بخششي در گفت‏وگو با خبرنگار آفرينش اظهار کرد: سرانه فضاي سبز شهر بومهن به ازاي هر نفر 12 متر است؛ اما سرانه آموزشي اين شهر پايين است و تا رسيدن به استاندارد 2.5 مترمربع فاصله زيادي وجود دارد.

وي با اشاره به اقدامات فرهنگي شهرداري بومهن، از تشکيل کارگروه تخصصي فرهنگي در کميسيون فرهنگي خبر داد و گفت: با تشکيل اين کارگروه در آينده نزديک شاهد رشد اقدامات فرهنگي در شهر بومهن خواهيم بود.

رئيس شوراي اسلامي شهر بومهن بيان کرد: برگزاري محفل انس با قرآن، نمايشگاه تبلور، تاسيس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان پرديس و استقرار اين اداره از ديگر اقدامات شوراي شهر بومهن بوده است.

بخششي ضمن اعلام برخورد با افرادي که در سطح شهر بومهن اقدام به سد معبر مي‏کنند، گفت: واحد اجرائيات شهرداري بومهن بيش از پيش در اين امر ورود پيدا مي‏کند و در اين خصوص با اين افراد برخوردي قاطع صورت خواهد گرفت.

وي درخصوص برخورد با ساخت و سازهاي غيرمجاز نيز گفت: برنامه‏ريزي براي برخورد با اين گونه ساخت و سازها صورت گرفته و اگر شهرداري اين رويه را در اولويت قرار داده براي اين است که شهروندان در آسايش باشند.

رئيس شوراي اسلامي شهر بومهن تصريح کرد: اگر اين گونه ساخت وسازها ادامه پيدا کند، عبور و مرور شهروندان و زيرساخت‏هايي همچون آب، برق و گاز دچار مشکل خواهند شد؛ همان‏گونه که در حال حاضر نيز در بعضي از نقاط بومهن نزاع‏هايي براي پارک خودرو به وجود مي‏آيد و پرونده‏هاي بسياري در دادسراي شهرستان پرديس در اين خصوص تشکيل شده است.

بخششي افزود: براي رفاه حال شهروندان افتتاح دو پمپ بنزين خصوصي را به زودي در شهر بومهن خواهيم داشت تا از مراجعه شهروندان به شهرهاي ديگر جلوگيري شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته