جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/05/21 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4777

 سکان هدايت بخشداري احمد آباد مستوفي دردست گل احمدي 

اسلامشهر – محمدرضا عباسي

با حکم استاندار تهران سکاند هدايت بخشداري احمدآباد مستوفي به کاظم گل احمدي سپرده شد.با حضور فرماندار و مسئولين ادارات شهرستان اسلامشهر، امام جمعه و جمعي از مسئولين بخش احمدآباد مستوفي، بخشدار سابق احمدآباد مستوفي توديع و بخشدار جديد اين بخش معرفي شد.در اين مراسم بنا بر حکم استاندار تهران، کاظم گل احمدي بعنوان بخشدار جديد احمدآباد مستوفي معرفي و از زحمات و تلاشهاي 2 ساله حسن ابارشي نخستين بخشدار اين بخش جديدالتاسيس تقدير بعمل آمد.

ضرورت توجه ويژه به بخش آحمد آباد

اميراله فرماندارشهرستان اسلامشهر در مراسم توديع ومعارفه بخشداراحمد آباد مستوفي اظهارداشت: منطقه احمدآباد مستوفي بعنوان تنفس‌گاه شهرستان اسلامشهر و کلانشهر تهران بوده و ضرورت دارد که نسبت به اين بخش توجه بيشتري قرار گيرد.

حقيقي افزود: وجود اراضي کشاورزي بسيار زياد در اين بخش و نيز وجود مراکز توليدي و صنعتي بيشمار در آن، منطقه احمدآباد مستوفي را بعنوان قطب مستعد کشاورزي ،دامپروري و صنعتي در سطح شهرستان تهران و استان تهران تبديل کرده است.

وي بيان داشت: سياستهاي دولت تدبير و اميد با توجه به رکود در صنعت کشور، بر توسعه و حمايت از واحدهاي صنعتي در جهت شکوفايي چرخه صنعت و رونق اقتصادي بوده و در اين منطقه عليرغم وجود جمعيت کم، مراکز توليدي و صنعتي در حال رشد و شکوفايي و شاهدافزايش توليد و اشتغالزايي است.

حقيقي تاکيد کرد: با توجه به گسترش فضاهاي سبز منطقه، ضرورت داردکه دستگاههاي اجرايي بخش، نسبت جلوگيري از ساخت وسازهاي غير مجاز و غير ضروري اقدامات لازم را بعمل آورده و مانع از تغيير کاربري اراضي مستعد کشاورزي در اين منطقه شوند.

وي تصريح کرد: اعتقاد داريم که بايد در بخشهاي عمراني فعاليتهاي بيشتري در منطقه صورت گيرد و خدمات بيشتري نسبت به گذشته به مردم اين منطقه ارائه شود و در اين زمينه تعريض و بهسازي محور احمدآباد مستوفي به بزرگراه آزادگان، تعيين تکليف و رفع موانع و مشکلات حريم شهر از مهمترين خواسته‌هاي مردم منطقه است.

استقرار ادارات در بخش احمد آباد مستوفي

حجت‌الاسلام سيدسعيد طبايي امام جمعه بخش احمدآباد مستوفي نيز در اين مراسم طي سخناني اظهارداشت: بالاترين مسئوليت يک مسئول در دولت اسلامي خدمتگزاري بيشتر به مردم و جلب رضايت آنها است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته