جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/05/21 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4777

 عليرضا رحيمي:
 اول من را برکنار کنند بعد دايي را! 

آنهايي که اخبار پرسپوليس ويا کلاً فوتبال را پيگيري مي‌کنند به خوبي شاهد اين هستند که دررأس مديريت باشگاه پرسپوليس شکاف بين اعضاي هيئت مديره و مديرعامل ايجاد شده است والبته شايد بهتراست بگوييم اين شکاف ازابتدا هم وجود داشته اما شايد آنهايي که مسئول انتخاب هيئت مديره اين باشگاه مردمي بودند نمي‌خواستند که اين شکاف را ببينند يا آن راعيان کننداما اکنون که مسابقات شروع شده وهر شکست و پيروزي ممکن است در خيلي از مسائل اين تيم تأثير بگذارد اين شکاف نمايان شده والبته شايد خيلي دردناک باشد براي باشگاهي مثل پرسپوليس پس از سپري شدن فقط دو هفته از مسابقات اين اختلاف به شکلي عميق خود را نشان دهد. درهر صورت اين اتفاق چه براي آنهايي که تصميم‌گيرنده پرسپوليس هستند و چه آنهايي که علاقه‌مند به اين تيم‌،خوشايند يا ناخوشايند رخ داده و بايد ديد وزارت ورزش تا چه زماني مي‌خواهد خود رابابت اين اتفاقات کنار بکشد.عليرضا رحيمي مديرعامل پرسپوليس که شايد در اين 4 ماه مصاحبه‌هاي مختلفي درباره اين تيم و باشگاه داشته اما هيچگاه به صورت علني و شفاف پرده از اختلافاتش با برخي از اعضاي هيئت مديره برنداشته بود اما وي در گفت‌وگوبا فارس صحبت‌هايي مطرح کرد که نشان مي‌دهد شايد درد پرسپوليس باختن به فولاد نيست بلکه بايد دنبال ريشه درد بود.

- روزگذشته سياسي مصاحبه تند و شايد بگوييم عجيبي را عليه دايي انجام داده بود نظرتان در مورد اين صحبت‌ ها چيست؟

مصاحبه را خواندم و متوجه شدم که تمام اين مصاحبه عليه علي دايي است. من در اين 4 ماه بارها از اعضاي هيئت مديره خواهش کردم که مصاحبه نکنند و اگر هم مشکلي مي‌بينند بهتر است درهيئت مديره مطرح شود نه دررسانه‌ها. من يک سؤالي از شما دارم،آقاي سياسي دراين مدت مصاحبه‌هايي متعددي انجام داده است ولي درکجاي دنيا ديده‌ايد که يک رئيس هيئت مديره اين همه مصاحبه کند اصلاً چراراه دور برويم مگر ما 16 تيم ليگ برتري نداريم آيا تا به حال ديده ايد رئيس يا اعضاي هيئت مديره تيم‌هاي حاضر در مسابقات که اين همه مصاحبه کنندآن هم مصاحبه در جهت تضعيف عليه سرمربي و تيم؟

- شما فکر مي‌کنيد اين مصاحبه‌ها براي رسيدن به هدفي است؟

حتماً مصاحبه مي‌کنند تا به اهداف خود برسند من روي صحبتم با آقايان حاضردرمجلس شوراي اسلامي،‌دولت، قوه قضاييه، وزارت اطلاعات و مردم است که آقايان بررسي کنيد که حضوربرخي از آقايان در هيئت مديره پرسپوليس با چه هدفي است.

- با اين صحبت ها به نظر مي‌رسد مشکلات عميقي در باشگاه پرسپوليس است؟

من خدمت شما همه چيزرا مي‌گويم، تيمي به من تحويل داده شده که بيش از100 ميليارد تومان بدهي دارد سؤال من اين است آقايان مسئول به باشگاه پرسپوليس ورود کنيد و ببينيد برخي ازآدم‌ها با چه اهداف مشکوکي به اين باشگاه آمده‌اند آيا هدف‌شان موفقيت پرسپوليس است آيا در جهت کمک به اين تيم کاري کرده‌اند من4 ماه است سکوت کرده‌ام درحالي که برخي از دوستان به شدت مخالف دايي هستند. من دراين 4 ماه به خاطر اينکه بتوانم تيمم را ببندم مجبور به سکوت شدم اما درهمان ابتداي راه متوجه شدم که 15 ميليارد تومان از سال گذشته اين باشگاه به بازيکنان بدهي دارد.

از سوي ديگر براي اينکه بتوانم تيمم را براي فصل جديد ببندم بايد به بازيکنان پول هم مي‌دادم.

-‌ آيا درهيئت مديره کسي هم موافق صحبت‌هاي آقاي سياسي است؟

هيچکس موافق صحبت‌هاي آقاي سياسي نيست مگر آنهايي که با او هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته