جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/05/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4778

 خبر 

 در نمايشگاه فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري انجام شد؛

نمايش فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري شرکت عمران پرديس در معرض ديد عموم

پرديس - ايرج صادقعلي

مديرعامل شرکت عمران شهر جديد پرديس گفت: شرکت عمران پرديس فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري خود را در نمايشگاه فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري شهرهاي جديد کشور به نمايش گذاشته است.

حسن ولي‏پور اظهار کرد: نمايشگاه فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري شهرهاي جديد کشور در نمايشگاه بين‏المللي تهران آغاز به کار کرده که در اين نمايشگاه شرکت‏هاي عمران سراسر کشور فرصت‏‏هاي سرمايه‏گذاري شهرهاي خود را در غرفه‏هاي مجزا به نمايش گذاشته‏اند.

وي اضافه کرد: اين نمايشگاه از 19 تا 22 مرداد ماه داير است که شرکت عمران پرديس نيز فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري خود را در اين نمايشگاه براي جذب سرمايه‏گذار اعلام کرده است. مديرعامل شرکت عمران شهر جديد پرديس افزود: طي دو روز ابتدايي برگزاري اين نمايشگاه، استقبال از فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري پرديس بسيار زياد بوده است که حاصل آن تا ظهر روز دوم برگزاري اين نمايشگاه، امضاي بيش از 20 سند تفاهم‏نامه در بخش‏هاي مختلف شامل پمپ بنزين، تجاري، خدمات رفاهي، مسکوني و ورزشي بوده است.

ولي‏پور اضافه کرد: حجم تقريبي مبلغ اين تفاهم‏نامه‏ها در اين دو روز به چندين هزار ميليارد تومان مي‏رسد و اميد است بعد از تصويب اين قراردادها در مجمع شرکت عمران در شهر جديد پرديس دگرگوني خوبي را شاهد باشيم.

پيش‏بيني اتمام پيشنهادهاي سرمايه‏گذاري پرديس تا قبل از پايان نمايشگاه

وي در مورد پيش‏بيني خود از روند امضاي تفاهم‏نامه‏هاي سرمايه‏گذاري در روزهاي آينده گفت: با استقبالي که مشاهده مي‏کنيم حدس مي‏زنيم تا قبل از پايان مهلت نمايشگاه پيشنهادهاي سرمايه‏گذاري شهر پرديس به اتمام برسد

مديرعامل شرکت عمران شهر جديد پرديس ادامه داد: براي پيشنهادهاي مجتمع خليج فارس پرديس و تعدادي از مجتمع‏هاي تجاري ديگر در پرديس که بازده خوبي براي سرمايه‏گذاران دارند، تاکنون متقاضيان زيادي مراجعه کردند و ما پيشنهادهاي بهتر را گزينش مي‏کنيم و با آنها وارد مذاکره خواهيم شد.ولي‏پور بيان کرد: بزرگ‏ترين پيشنهاد سرمايه‏گذاري پرديس برج 27 طبقه تجاري خليج فارس پرديس است که در زميني به مساحت 5/2 هکتار ساخته مي‏شود که تاکنون در حدود 600 تا 700 ميليارد تومان براي آن تفاهم‏نامه امضا شده است.

وي افزود: شرکت عمران شهر جديد پرديس در راستاي ابلاغ شرکت مادر تخصصي شهرهاي جديد کشور تمام فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري که در پرديس وجود دارد را در اين نمايشگاه عرضه کرده است.

مديرعامل شرکت عمران شهر جديد پرديس گفت: اين فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري شامل واحدهاي فرهنگي، ورزشي، تجاري، مسکوني و خدماتي است که در اين فرصت باقي‏مانده سرمايه‏گذاران مي‏توانند به نمايشگاه بين‏المللي تهران، ساختمان خليج فارس، طبقه دوم، غرفه شرکت عمران پرديس و ايوانکي از ساعت 9 صبح تا چهار بعد از ظهر مراجعه کنند.

ولي‏پور در خصوص تخفيفات شامل سرمايه‏گذاراني که در اين نمايشگاه تفاهمنامه امضا مي‏کنند نيز گفت: ديدگاه وزارت راه و شهرسازي و شرکت عمران پرديس بر اين است که اين سرمايه‏گذاري براي هر دو طرف سودمند باشد و براي همين تخفيف‏هايي از پنج تا 20 درصد براي فرصت‏هاي سرمايه‏گذاري در پرديس در نظر گرفته شده است.

وي خاطرنشان کرد: مقدار تخفيف‏ها بسته به مبلغ مشارکت و موقعيت شهري که در آن سرمايه‏گذاري مي‏شود(ايوانکي يا پرديس)، متفاوت است.

مديرعامل شرکت گاز استان اصفهان اعلام کرد؛

بهره‎مندي 5/99 درصدي جمعيت استان اصفهان از نعمت گاز طبيعي

اصفهان - راعي

مديرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: هم اکنون 5/99 درصد جمعيت استان اصفهان بالغ بر يک ميليون و 516 هزار مشترک از نعمت گاز طبيعي برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، سعيد مومني در نشست خبري که به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار و با حضور جمعي از خبرنگاران برگزار شد، با بيان اينکه خوشبختانه کشور در مجموع ذخاير نفت و گاز به رتبه نخست دنيا رسيده است، افزود: درخصوص منابع گازي نيز کشور ما بعد از روسيه با داشتن 33 هزار ميليارد متر مکعب گاز رتبه دوم را در دنيا دارد.

مديرعامل شرکت گاز استان اصفهان به عدم تعادل ميزان مصرف و توليد گاز در کشور اشاره کرد و افزود: به رغم اينکه يک درصد جمعيت دنيا در کشور ما وجود دارد اما ميزان انرژي که مصرف مي شود حدود 9 درصد و ميزان گازي که مصرف مي‌شود حدود 4 درصد است.

وي تصريح کرد: ايران بعد از کشورهاي آمريکا، شوروي و کانادا چهارمين کشور توليدکننده گاز دنيا است اما از نظر ميزان مصرف نيز چهارمين کشور مصرف کننده گاز در دنيا هستيم.

مومني اظهار داشت: توزيع گاز استان در 3 بخش خانگي، تجاري و صنعتي جزء ماموريتهاي اين شرکت قلمداد شد و با توجه به ماهيت صنعتي استان اصفهان بخش زيادي از گاز توليد شده در بخش صنعت و توليد به کار گرفته شده که کمک شاياني به توسعه اقتصادي استان و کشور مي‌کند.

وي تصريح کرد: اين شرکت در حال حاضر سالانه حدود 16 ميليارد متر مکعب گاز طبيعي توزيع مي کند و از اين نظر بالاترين ميزان توزيع گاز در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.

با حکم مدير عامل شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان؛

رييس روابط عمومي قديميترين توليدکننده نفت کشور منصوب شد

اهواز – خبرنگار آفرينش

با حکم مدير عامل شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان، رييس روابط عمومي اين شرکت منصوب شد.مهندس ابراهيم پيرامون در اين حکم ضمن انتصاب ابوذر شجاعي برجوئي بعنوان رييس اداره روابط عمومي اين شرکت از زحمات آقاي شمس جواب‌‎ور که پيش از اين مسئوليت روابط عمومي را برعهده داشت تقدير و تشکر نمود.

ابوذر شجاعي برجوئي از کارکنان با سابقه شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان است که با مدرک کارشناسي مديريت صنعتي و دانشجوي کارشناسي ارشد مديريت، سابقه خدمت 16 ساله را در صنعت نفت در کارنامه دارد.

وي پيش از اين در سمتهاي رييس اداره حراست، رييس برنامه‌ريزي فني و مشاور مديرعامل در شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان خدمت کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته