جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/06/01 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4786

 خبر 

 مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران راهبرد و اهداف شرکت را در توسعه صنعت نفت تشريح کرد

اهواز – خبرنگار آفرينش

مهندس حيدر بهمني در همايش تبيين سياستها، اهداف و برنامه‌هاي آينده شرکت که با حضور مديران،مسئولين و کارکنان برگزار گرديد گفت: براساس سند چشم‌انداز، ايران اسلامي بايد به دومين توليدکننده نفت در منطقه تبديل شود که براي تحقق اين هدف بدون شک، بار اصلي بر دوش صنعت حفاري کشور است و اين شرکت به عنوان بزرگترين شرکت حفاري ايران نقش بسزايي در تحقق اين مهم بايد ايفا نمايد.

بهمني رويکرد شرکت را ارتقاء مديريت مهندسي در تصميم‌سازي و تصميم‌گيري، تعريف فرآيندها و اصلاح روشها و بهره‌گيري از فناوريهاي نوين عنوان کرد و گفت: شرکت ملي حفاري ايران مي‌بايست طوري برنامه‌ريزي کند تا علاوه بر تامين نياز صنعت نفت کشور، در منطقه نيز حضور فعالي داشته باشد.

شهرک صنعتي فيروزکوه آماده استقبال از سرمايه‌گذاران توليدات آب‌بر است

فيروزکوه - خبرنگارآفرينش

مدير شهرک صنعتي فيروزکوه (علي‌دره) با اشاره به پروژه‌هاي تامين آب اين منطقه صنعتي، گفت: اين شهرک صنعتي آماده استقبال از سرمايه‌گذاران توليدات آب‌بر است.سجادباشي در گفت وگو با آفرينش اظهارکرد: اجراي پروژه پمپاژ پساپ تصفيه‌خانه جهت آبياري فضاي سبز شهرک صنعتي و احداث منبع هوايي 200 متر مکعبي جهت پيش‌بيني تامين آب صنعتگران در بخش توليد، از جمله پروژه‌هاي در دست اقدام در اين منطقه صنعتي است

وي گفت: هم‌اينک منبع هوايي 200 مترمکعبي با اعتباري در حدود پنج ميليارد ريال در دست آماده سازي است که عمليات اجرايي آن از حدود يک ماه قبل آغاز شده و انتظار مي‌رود حداکثر تا پايان شهريورماه به بهره‌برداري برسد.

همايش ملي آب معدني در شهرکرد برگزار شد

شهركرد - رحيمي

همايش ملي آب معدني با حضور فعالان و صنعتگران اين بخش از سراسر کشور در شهرکرد برگزار شد.رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري در اين همايش گفت: 100 مقاله به دبيرخانه همايش رسيد که 49 مقاله از اين تعداد علمي و در محورهاي همايش بود.

سيد نعيم امامي اظهار داشت : از مجموع مقاله هاي رسيده،32 مقاله براي ارائه در اين همايش پذيرفته شد که 12 مقاله شفاهي و مابقي به صورت پوستر در اين همايش ارائه ‌شد.وي گفت: همايش ملي آبهاي معدني با محور توليد و صادرات با موضوع فرصتها و چالشهاي فضاي کسب و کار در توليد و صادرات آبهاي معدني، بهينه‌سازي توليد، عرضه و صنعت بسته‌بندي، توليد، بهره‌برداري، نگهداري و حمل و نقل در واحدهاي بسته‌بندي آب معدني، نقش مديريت بازرگاني در توليد و صادرات آبهاي معدني برگزار شد.رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري اظهار داشت: شهرک تخصصي توليد و بسته‌بندي آب معدني استان نيز در شهرستان کوهرنگ و با جواز تاسيس 22 واحد توليد آب معدني وجود دارد.

امامي تصريح کرد: عمليات اجرايي 11 واحد توليد آب معدني با سرمايه 640 ميليارد ريال، اشتغال 700 نفر و ظرفيت توليد 460 ميليارد ليتر آب معدني در اين شهرک به اتمام رسيده است.

به گفته وي، از اين تعداد واحد آماده فعاليت، تنها شش واحد توليد آب معدني فعال است که 460 ميليون ليتر آب توليد و بسته‌بندي مي‌شود.

امامي گفت: هشت درصد واحدهاي صنعتي بسته بندي آب معدني در چهار محال و بختياري قرار دارد و 7.6 درصد ظرفيت اسمي توليد آب معدني کشور متعلق به اين استان است.

اطلاع‌رساني گسترده در قالب بروشور همراه قبض گاز به مصرف‌کنندگان و مشترکين گاز طبيعي در شرکت گاز استان مرکزي

اراک - الهام فراهاني

شرکت گاز استان مرکزي به منظور آگاهي‌بخشي به مصرف‌کنندگان و مشترکين گاز طبيعي اقدام به تهيه بروشور و ارسال آن به همراه قبض گاز به 470 هزار مشترک گاز در سطح استان مرکزي نموده است.

غلامعلي صيادي رييس روابط عمومي شرکت گاز استان مرکزي در خصوص اين خبر گفت:در پي راه‌اندازي سامانه اس‌ام‌اس سرور(پيام کوتاه)و ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان گاز طبيعي از طريق اين سامانه و لزوم آگاهي‌بخشي ازنحوه ارائه خدمات توسط اين سامانه پيام کوتاه به مردم عزيز همچنين اطلاع‌رساني درراستاي پرداخت قبوض گاز بصورت غيرحضوري و روشهاي پرداخت غير حضوري قبض گاز، اين شرکت اقدام به تهيه بروشور وترغيب مشترکين گاز در دريافت خدمات به روش الکترونيکي نموده است. صيادي با تاکيد بر اينکه اين بروشور به اندازه قبض گاز طراحي و به همراه قبوض در بين 470 هزار مشترک گاز توزيع مي‌گردد گفت:با توجه به محتواي اين بروشور دو محور اساسي مورد توجه اطلاع رساني اين شرکت قرار گرفته است،يکي آشنايي مصرف‌کنندگان گاز از خدمات و نحوه خدماتي که مي‌توانند از طريق سامانه پيام کوتاه اين شرکت به شماره 3004720 دريافت نمايند و مورد ديگر تشويق و ترغيب مصرف کنندگان گاز طبيعي به پرداخت قبوض گاز بصورت غيرحضوري و آشنايي از روشهاي پرداخت غير حضوري بوده است.

رييس روابط عمومي شرکت گاز استان مرکزي هدف از تهيه و توزيع بروشور به همراه قبض گاز را تشويق و ترغيب مصرف‌کنندگان به استفاده از خدمات الکترونيکي دانست و مزيتهاي انتخاب اين روش از اطلاع‌رساني را چنين برشمرد:اين روش از اطلاع‌رساني چندين مزيت دارد اول اينکه در هزينه تهيه و چاپ به لحاظ اينکه با قبض گاز چاپ مي‌شود صرفه‌جويي شاياني صورت مي‌گيرد ثانياً اين روش چون با قبض گاز همراه است اطمينان حاصل مي‌شود که به هريک از مشترکين يک قبض و يک بروشور توزيع مي‌گردد و به راحتي از طريق توزيع قبض گاز اين بروشور به دست مصرف‌کنندگان گاز طبيعي مي‌رسد و نهايتاً قبض گاز اين دوره از نظر اندازه و ابعاد نسبت به دوره‌هاي قبل بزرگتر است لذا همين امر موجب مي‌شود تا مشترک و مصرف‌کننده توجهش به اين دوره از قبض گاز جلب شود و مطالب آن را مطالعه نمايد.

گنجي: 21 پروژه در جويبار در هفته دولت به بهره‌برداري مي‌رسد

جويبار – سميه ابوالحسني

فرماندار جويبار با اشاره به اينکه هفته دولت فرصتي براي انعکاس خدمات دولت در سطح شهرستان است، گفت: در هفته دولت 21 پروژه با اعتباري بالغ بر 95 ميليارد ريال به بهره‌برداري مي‌رسد. به گزارش خبرنگارآفرينش، رضا گنجي در جلسه هماهنگي هفته دولت با بيان اين که در اين هفته طرحهاي در حوزه‌هاي راه و شهرسازي، آموزش و پرورش، توزيع برق و جاده کشاورزي است، اظهارداشت: در هفته دولت سال جاري شاهد حضور وزير جهاد کشاورزي و يا معاون اول رئيس جمهور در جويبار خواهيم بود و همچنين در اين هفته فاز نخست پروژه فاز نخست پرورش ماهيان خاوياري به بهره‌برداري خواهد رسيد. وي مسکن مهر را جزء دغدغه‌هاي جويبار عنوان کرد و افزود: متاسفانه خدمات مطلوبي به ساکنين مسکن مهر شهرستان ارائه نمي‌شود، راه و شهرسازي و شهرداري بايد براي ارائه خدمات مطلوبتر تلاش کنند.

نماينده عالي دولت در شهرستان ديدار مسئولين شهرستان با خانواده‌هاي شهداي کارمند، شناسايي کارمند نمونه و افتتاح پروژه‌هاي عمراني با حضور مسئولين کشوري و استاني را از مهمترين برنامه‌هاي هفته دولت عنوان کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته