جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/06/09 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4793

 دقيقه نود 

 مسابقات واليبال قهرماني جهان

نبرد ايران در گروهي دشوار

هجدهمين دوره مسابقات قهرماني جهان ازديروز شنبه درلهستان آغازشد و امروزيکشنبه تيم ملي واليبال کشورمان به مصاف ايتاليا مي‌رود.برنامه کامل ديدارهاي دور مقدماتي گروه چهارم که تيم ايران درآن حضور دارد به اين ترتيب است:

يکشنبه،9 شهريور:

ايران - ايتاليا، ساعت 15:30

بلژيک - آمريکا، ساعت 19

پورتوريکو - فرانسه، ساعت 22:45

دوشنبه،10 شهريور:

تيم‌ها بر اساس برنامه استراحت دارند

سه‌شنبه،11 شهريور:

آمريکا - ايران، ساعت 15:30

بلژيک - پورتوريکو، ساعت 19

فرانسه - ايتاليا، ساعت 22:45

چهارشنبه،12 شهريور:

تيم‌ها بر اساس برنامه استراحت دارند

پنجشنبه،13 شهريور:

پورتوريکو - آمريکا، ساعت 15:30

ايران - فرانسه، ساعت 19

ايتاليا - بلژيک، ساعت 22:45

جمعه،14 شهريور:

تيم ها بر اساس برنامه استراحت دارند

شنبه،15 شهريور:

آمريکا - فرانسه، ساعت 15:30

بلژيک - ايران، ساعت 19

پورتوريکو - ايتاليا، ساعت 22:45

يکشنبه،16 شهريور:

فرانسه - بلژيک، ساعت 15:30

ايران - پورتوريکو، ساعت 19

ايتاليا - آمريکا، ساعت 22:45

انصاري فرد به اوساسونا پيوست

سايت باشگاه اوساسونا ازانتقال کريم انصاري فرد به اين تيم خبر داد.اوساسونا در نهايت به عنوان مقصد نهايي کريم انصاري فرد، مهاجم تيم ملي ايران تبديل شد. سايت باشگاه اوساسونا اعلام کرد که اين مهاجم ايراني با قرارداد دو ساله به اين تيم دسته يکي پيوسته است.جواد نکونام ومسعود شجاعي دو بازيکن ديگرايراني هستند که دراين تيم بازي کرده‌اند. دراين فصل نکونام بارديگربه اوساسونا بازگشت.انصاري‌فرد در حالي با اين تيم اسپانيايي قرارداد دو ساله بسته که غلامرضا بهروان مسوول برگزاري مسابقات فدراسيون فوتبال اعلام کرده بود که نام اين بازيکن در فهرست بازيکناني قراردارد که با مشکل کارت پايان خدمت روبه‌رو هستند.

درخشش جهانبخش با دو گل و دو پاس گل

تيم نايمخن با درخشش مهاجم ايراني خود به رده دوم ليگ دسته يک هلند صعود کرد. نايمخن موفق شد در ليگ دسته يک هلند با نتيجه‌ چهار بر يک هلموند اسپورت را از پيش‌رو بردارد و به رده دوم جدول رده‌بندي صعود کند، اما اين پيروزي به لطف درخشش عليرضا جهانبخش، مهاجم ايراني اين تيم رقم خورد.

او در شرايطي که تيمش در دقيقه‌ سوم ازحريف با يک گل عقب افتاده بود توانست در دقايق 14 و 22 تيمش را پيش بياندازد، اما اين دو گل تنها درخشش جهانبخش نبود. او توانست در گل‌هاي سوم و چهارم نايمخن نيز تاثير مستقيمي بگذارد و با پاس‌هاي خود اين تيم را به پيروزي ارزشمندي برساند.جهانبخش در دقيقه‌ 82 از زمين بازي خارج شد. نايمخن تا پايان هفته‌ پنجم ليگ دسته يک هلند با 12 امتياز در رده دوم ليگ هلند قرار دارد.تيم فولن دام به لطف تفاضل گل بهتر در مقايسه با نايمخن در رده نخست قرار دارد.

عليرضا جهانبخش:

از قطر و روسيه پيشنهاد دارم

عليرضا جهانبخش ستاره ايراني باشگاه نايمخن هلند انتظار دارد تا امروز به تيم جديد خود منتقل شود. با اين حال او اعلام کرد هنوز وضعيتش مشخص نشده است. ستاره باشگاه نايمخن درپيروزي4 بر يک تيمش مقابل هلموند اسپورت عملکرد فوق العاده اي داشت و 2 گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. او خودش هم نمي داند اين آخرين بازي او با پيراهن نايمخن بود يا در اين تيم دسته دومي باقي خواهد ماند.جهانبخش بعد از پيروزي تيمش گفت: نمي دانم چه اتفاقي رخ مي دهد، چندين باشگاه ليگ برترهلند دنبال من هستند و مهلت نقل و انتقالات هم تا دوروزديگر تمام مي شود. بايد صبر کنم و ببينم چه مي‌شود. اگر اين بازي آخرم با پيراهن نايمخن بود بهترين خداحافظي ممکن بود با دو گل زيبايي که به ثمر رساندم هواداران فوق العاده خوشحال بودند.جهانبخش که از روسيه و قطر هم پيشنهاد دارد اعلام کرد مي خواهد درهلند بماند. دو باشگاه هيرنفين و خرونينخن از ليگ برتر هلند خواهان جذب اين بازيکن 20 ساله هستند.

بازيکنان تيم اميد از دوشنبه در اردو

آخرين مرحله از اردوي آماده‌سازي تيم فوتبال اميد ايران براي حضوردربازي‌هاي آسيايي اينچئون کره‌جنوبي ازروز دوشنبه درآکادمي ملي فوتبال آغاز مي‌شود. آخرين اردوي آماده‌سازي تيم فوتبال اميد پيش از حضور در بازي‌هاي آسيايي اينچئون در تهران، از 10 تا 14 شهريورماه در کمپ تيم‌هاي ملي برگزارمي‌شود و پس از آن روزجمعه 14 شهريورماه، تيم اميد به منظور برگزاري اردوي آماده‌سازي و برگزاري ديدار دوستانه عازم کشور چين خواهد شد.اسامي بازيکنان دعوت شده به اين شرح است:روزبه چشمي، محمدرضا اخباري شاد، کاوه رضايي، محمد ناصري، مهدي مهدي‌پور، يوسف وکيا، علي کريمي، مهدي شريفي، يعقوب کريمي، وحيد حيدريه، حجت صدقي، محمد دانشگر، فرشيد اسماعيلي، شهريار شيروند، محمدحسين کنعاني‌زادگان، مرتضي پورعلي‌گنجي، آرش رضاوند، محمدرضا خانزاده، احسان پهلوان و محسن مسلمان نفراتي هستند که به اردوي تدارکاتي چين و پس از آن به رقابتهاي آسيايي کره‌جنوبي اعزام مي‌شوند.بازيکنان دعوت شده بايد ساعت 14 روز دوشنبه 10 شهريورماه خود را به کادر فني در هتل المپيک معرفي کنند.

اولين بازي حقيقي براي پنافيل

درهفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال پرتغال تيم پنافيل امروز يکشنبه در خانه ازپاکوس دفريرا ميزباني خواهد کرد که اين ديدار به احتمال فراوان اولين بازي عليرضا حقيقي براي تيم جديدش خواهد بود.دروازه‌بان تيم ملي کشورمان که هفته گذشته قرارداد يک ساله و قرضي خود را با پنافيل امضا کرد، آماده حضوردرميدان است و به احتمال زياد با شماره پيراهن 88 در چارچوب دروازه تيمش حضور پيدا کند.پنافيل دردوهفته ابتدايي ليگ، 6 گل دريافت کرده و با تفاضل5- درانتهاي جدول حضور دارد که اين موضوع باعث شده سرمربي اين تيم پرتغالي از عملکرد خط دفاعي و دروازه‌بان خود رضايت نداشته باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
گزارش
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته