جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/06/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4807

 تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 1393 اعلام شد 

 به گزارش آفرينش به نقل از سازمان سنجش آموزش كشور، اطلاعيه سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 1393 منتشر شد.

در اين اطلاعيه آمده است؛

زمان و شهرهاي برگزاري آزمون

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال 1393 مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ 28/6/93 در شهرهاي اصفهان، اهواز، تبريز، تهران، ساري، كرمان، كرمانشاه و مشهد برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 صبح روز جمعه آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم­ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

زمان توزيع كارت

لينك مربوط به كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از امروز سه‌‌شنبه 25/6/93 بر روي سايت اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضيان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند.

بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

رفع نقص كارت

در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودي با اطلاعات ثبت‌نامي، داوطلبان مي‌توانند از ساعت 8:00 الي 12:00 صبح و 14:00 الي 18:00 بعدازظهر روزهاي چهارشنبه مورخ 26/6/93 و پنجشنبه مورخ 27/6/93 با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و 2 قطعه عكس به نماينده اين سازمان مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (جدول پيوست) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته