جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/06/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4807

 نلووينگادا:
 در خواب هم اين نتيجه را نمي‌ديدم 

 
نلو وينگادا پس از شکست 4 بر يک تيم ملي اميد ايران مقابل تيم ملي ويتنام در نشست خبري حاضر شد و در مورد شرايط اين بازي گفت: اول دوست دارم که به تيم ملي ويتنام تبريک بگويم که خيلي بهتر از ما بازي کردند و به برتري رسيدند.

وي ادامه داد: واقعا من شرم دارم که بگويم امروز چه اتفاقي براي تيم من رخ داد، نه به خاطر باختن. درفوتبال باخت، تساوي و برد وجود دارد،اما آنچه که باعث شرم مي شود نحوه باختن ما و اتفاقاتي بود که عامل اين شکست سنگين براي ما شد.وينگادا تاکيد کرد: آن عملکردي که بازيکنانم امروز داشتند برايم قابل قبول نيست.

اين بازي که بازيکنانم از خود نشان دادند، آن احساسي نبود که من از بازي فوتبال داشتم و اين تيم من نبود.البته من به عنوان سرمربي تيم بايد مسئوليت اين شکست را بر عهده داشته و مسئوليت اين باخت را نيز مي پذيرم.وي تاکيد کرد: مسيري که براي اين شکست رقم خورد مهم تر از باخت است.اينکه مي گويم بد بوديم فقط به نحوه نمايش تيم ملي مربوط نمي شود بلکه حرف من اين است؛مسيري که ما آن را طي کرديم و شکست خورديم است.

من باور دارم که اگر امروز من روي نيمکت ايران نبودم شايد تيم بهتر نتيجه مي گرفت.سرمربي پرتغالي خاطر نشان کرد: با اين شکست سنگين شرايط براي ما سخت تر شد چون حتي اگر بازي بازي با قرقيزستان را هم ببريم همه چيز مي کشدبه بازي قرقيزستان و ويتنام و تکليف صعود دراختيار ما نيست.صادقانه بايد بگويم که حتي در بدترين خواب خودم هم نمي ديدم با چنين شرايطي مواجه شوم و چنين شکستي را تيمم تجربه کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته