جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/06/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4811

 نهادينه‌سازي فرهنگ مصرف بهينه از گاز طبيعي ضرورت جامعه امروز 

 تبريز - توفيقي

ديدار مشترک مديرعامل و هيات مديره شرکت گاز و مديرکل و معاونين صدا و سيماي استان آذربايجان‌شرقي با رويکرد بهره‌گيري از تعاملات سازنده درراستاي نهادينه‌سازي الگوي مصرف گاز طبيعي برگزار شد.ولي‌ا... ديني در اين ديدار پرثمر استقرار فرهنگ صحيح استفاده از نعمت گاز طبيعي را ضرورتي مهم بيان داشت و گفت: با توجه به اينکه گاز طبيعي بخش مهمي از سبد انرژي کشور بوده لذا مصرف بهينه نقش چشمگيري در حفظ اين سرمايه ملي و انتقال آن به بخش‌هاي زيرساختي و ارتقاي شاخص‌هاي اقتصادي کشور را به همراه خواهد داشت.

وي همچنين به لزوم رعايت نکات ايمني در به کارگيري اين نعمت الهي اشاره و خاطرنشان کرد: گاز نعمتي الهي است که به کارگيري صحيح آن رفاه و آرامش را در پي داشته و به همان اندازه نيز سهل‌انگاري در رعايت نکات ايمني گاز منجر به بروز صدمات جبران‌ناپذير جاني و ضررهاي مالي خواهدشد.

مهندس ديني ظرفيت‌هاي رسانه استاني را در تنوير افکار عمومي و اطلاع‌رساني و شفاف‌سازي را بي‌بديل توصيف و اظهار داشت: مشارکت و همکاري مستمر رسانه استاني بازوي توانمند اين شرکت در نهادينه‌سازي فرهنگ مصرف بهينه و ايمن از گاز طبيعي بوده و اميد است با ارتقاي سطح فعاليت‌هاي مشترک زمينه تحقق فرامين مقام معظم رهبري در حوزه فرهنگ و اقتصاد فراهم گردد.

مهندس نواداد، مديرکل صدا و سيماي استان آذربايجان‌شرقي نيز در اين ديدار از تداوم برنامه‌هاي مشترک در حوزه فرهنگ‌سازي مصرف بهينه و ايمن از گاز طبيعي خبر داد و تصريح کرد: مشارکت و تبليغات گسترده در حوزه نهادينه‌سازي مصرف بهينه و کاهش مخاطرات گاز طبيعي، حتي اگر منجر به نجات جان يک همشهري از مرگ خاموش باشد، ارزشمند و قابل سرمايه‌گذاري است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته