جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/07/05 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4816

 نتايج پذيرش استعداد درخشان در آزمون ارشد پزشکي اعلام شد 

 نتيجه تكميل ظرفيت و پذيرش استعدادهاي درخشان در آزمون كارشناسي ارشد رشته‌هاي پزشكي سال 94-93 از سوي مرکز سنجش آموزش پزشکي اعلام شد.به گزارش آفرينش داوطلبان مي‌توانند با مراجعه به سايت مرکز سنجش اسامي پذيرفته‎شدگان مرحله تکميل ظرفيت و استعداد درخشان بدون آزمون كارشناسي ارشد سال 94-93 در رشته‎هاي علوم پزشکي را با درج کد رهگيري مربوطه مشاهده کنند.

پذيرفته‎شدگان استعدادهاي درخشان لازم است جهت ثبت‌‎نام براساس رشته و دانشگاه محل قبولي با همراه داشتن مدارک موردنياز از تاريخ 8 تا 9 مهرماه به اداره آموزش دانشگاه پذيرفته شده مراجعه کنند. عدم مراجعه و ثبت‎نام هر يک از پذيرفته شدگان در تاريخهاي مقرر به منزله انصراف بوده و هيچ گونه درخواستي در اين مورد پذيرفته نخواهد شد.

تمامي افرادي که مجاز به انتخاب رشته محل شده و انتخاب محل در هر دو مرحله نخست و تکميل ظرفيت انجام داده‎اند، تا پايان مهرماه کارنامه جديدي را دريافت خواهند کرد که جايگاه داوطلب را در بين دانشگاههاي پذيرنده انتخابي نشان مي‎دهد.

مدارک مورد نياز براي پذيرفته‎شدگان استعدادهاي درخشان با آزمون ورودي و بدون آزمون شامل کليه مدارک مورد نياز همچون ساير پذيرفته‎شدگان است.

اين گروه نيازي به ارائه طرح نيروي انساني ندارند.

اين افراد بايد نامه تاييديه از دانشگاه محل تحصيل مبني بر کسب رتبه برتر براساس آيين‌نامه "تسهيل ادامه تحصيل دانشجويان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر تحصيلي مصوب 21 دي ماه 89" را ارائه کنند.

با توجه به اينکه تمامي مدارک ثبت‌نام در آزمون به صورت اينترنتي دريافت شده است لذا داوطلبان ملزم به ارائه اصل و کپي مدارک موردنياز به دانشگاه پذيرنده هستند و در صورت محرز شدن مغايرت يا عدم صحت مدارک مربوطه، طبق مصوبات هيات بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمونها با داوطلب برخورد خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته