جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/07/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4830

 لغوديدار پرسپوليس با رئال مادريد 

 
بعد ازاتفاقات رخ داده پيرامون نشست مسئولان باشگاه پرسپوليس و رئال مادريد و حواشي زيادي که در اين باره بوجود آمد، تعداد زيادي از شخصت هاي ورزشي و سياسي خواهان لغو وعدم پيگيري برگزاري اين مسابقه شدند.

درهمين رابطه حميدرضا سياسي رئيس هيات مديره باشگاه که به شدت در روزهاي گذشته تحت فشار بود گفت: با توجه به حساسيت هاي خاصي که در اين باره ايجاد شد اين بازي از نظر من منتفي است و باشگاه پرسپوليس ديگر اين بازي را پيگيري
نمي کند. با توجه به شرايطي که فعلا به وجود آمده تصميم گرفتيم بازي با رئال مادريد لغو شود. اگر توانستيم مقامات ذي‌صلاح کشور را راضي کنيم، مجددا مذاکره با رئال را از سر مي‌گيريم.

او ادامه داد: بروجردي رييس کميسيون امنيت ملي هم در اظهاراتي تاکيد کرده که برگزاري اين بازي فعلا به صلاح نيست. ما بايد حساسيت‌هاي به وجود آمده را کم کنيم و اگر مقامات سياسي برگزاري اين بازي را تاييد کردند ما هم کار را انجام مي‌دهيم.اگر چنانچه مسئولان روي برگزاري بازي و ادامه مذاکرات نظر داشته باشند ممکن است دوباره اين قطار به حرکت درآيد. ما ديگر برگزاري اين بازي را پيگيري نخواهيم کرد مگر اينکه اتفاقات ديگري رخ دهد.سياسي درباره جذب دو مهاجم جديد خارجي براي پرسپوليس گفت: شنيده‌ام که درخشان درخواست جذب آن‌ها را داده است. آن‌ها بايد بيايند تست بدهند و پس از تاييد کادر فني و باشگاه قرارداد مي‌بندند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته