جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/08/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4853

 نهادهاي مالي 

 پرداخت سود قطعي اوراق مشارکت مشهد از سوي بانک ملت

بانک ملت سود قطعي اوراق مشارکت مشهد( منتشره سال 1387) را پرداخت مي کند. به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک ملت ،بر اساس اعلام سازمان حسابرسي سود قطعي اوراق مشارکت مرحله چهارم طرح بهسازي و نوسازي بافت فرسوده اطراف حرم رضوي (ع) و طرح ميدان شهداي شهر مشهد ، ساليانه بيست و پنج و سي و هفت صدم درصد مي باشد. لذا با احتساب سودهاي علي الحساب پرداخت شده ، در مجموع بيست و نه و چهل و هشت صدم درصد سود قطعي به دارندگان برگه تسويه نهايي اوراق مشارکت مذکور تعلق مي گيرد.

بازديد مدير روابط عمومي بانک پارسيان ازغرفه روزنامه آفرينش در نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها

با هدف برقراري تعامل و همراهي هرچه بيشتر با رسانه ها، دکترمالکي مدير روابط عمومي بانک پارسيان با حضوردر بيستمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها از غرفه روزنامه آفرينش دراين نمايشگاه بازديدکرد.

به گزارش آفرينش، در اين بازديد دکترمالکي بر لزوم هم انديشي و همفکري رسانه ها و روابط عمومي هاتاكيد كرد.

سرپرست جديد شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين، ميهمان کميسيون بانک داري شرکتي

سرپرست جديد شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين، ميهمان کميسيون بانک داري شرکتي کميسيون بانک داري شرکتي با حضور سرپرست شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين برگزار شد.

به گزراش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين نشست مسعود مهردادفر، معاون بانک داري شرکتي و اعتبارات اين بانک ابراز اميدواري کرد با راهبري و تدابير نوين مديرعامل جديد، شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين بتواند به جايگاهي رفيع در بازار دست يابد.

رييس کل اعتبارات بانک صادرات مطرح كرد:

پرداخت 100 هزار فقره وام ازدواج جديد تا پايان سال

رييس کل اعتبارات بانک صادرات از برنامه ريزي براي پرداخت صد هزار فقره وام ازدواج جديد تا پايان سال خبر داد.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك صادرات ،امير يوسفيان تصريح کرد: بانک صادرات طبق وعده‌اي که از ابتداي سال داده بود پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج را در دستور کار خود قرار داد که از اين رو از ابتداي سال تاکنون 200 هزار وام ازدواج پرداخت شده که تلاش داريم اين رقم را تا پايان سال به 300 هزار وام ارتقا دهيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته