جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/08/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4853

 دقيقه نود 

 با حضور سياسي و افشارزاده در کميسيون اقتصادي مطرح شد

سهام سرخابي‌ها تا پايان آذر قيمت‌گذاري مي‌شود

سخنگوي کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي از قيمت‌گذاري سهام دو باشگاه استقلال و پرسپوليس تا پايان آذرماه سال جاري خبر داد.رحيم زارع با اشاره به جلسه کميسيون اقتصادي گفت: بحث واگذاري سهام باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس با حضو رئيس سازمان خصوصي‌سازي، سياسي، رئيس هيئت مديره پرسپوليس، منتقمي، سرپرست پرسپوليس و افشارزاده مديرعامل استقلال در راستاي بند "ع " تبصره بودجه سال 93 در جلسه کميسيون اقتصادي مورد بررسي قرار گرفت. رئيس سازمان خصوصي سازي درباره جلساتي که درباره واگذاري سهام باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس با وزارت ورزش برگزار شده گزارشي به اعضاي کميسيون ارائه کرد.سخنگوي کميسيون اقتصادي مجلس خاطر نشان کرد: براساس گزارش ارائه شده قيمت‌گذاري سهام باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس تا پايان آذر ماه سال جاري انجام و همچنين سازمان خصوصي سازي مي‌تواند سهام اين دو باشگاه را تا پايان سال واگذار کند.

اولين تمرين تيم ملي با حضور همه بازيکنان

چهارمين جلسه تمريني تيم ملي فوتبال ايران اولين تمريني بود که اين تيم با تمامي بازيکنانش برگزار مي‌کرد. دراين تمرين که از ساعت 10:30 در زمين شماره يک کمپ‌هاي تيم ملي آغاز شد، 24 بازيکن حضور داشتند.جواد نکونام، رضا قوچان‌نژاد، عليرضا حقيقي و عليرضا جهانبخش که تاکنون در تمرينات گروهي حضور نداشتند ازديروز به جمع ملي‌پوشان پيوستند. شاهين ثاقبي و احمد عبدالله‌زاده دو بازيکني بودند که از تيم ملي جدا شده و براي حضور در اردوي قطر به تيم اميد پيوستند.کي‌روش در انتهاي تمرين با جهانبخش و آزمون به صورت خصوصي به گفت‌وگو پرداخت.

7 بازيکن تيم ملي از سفر به قطر بازماندند

7 بازيکن تيم ملي فوتبال ايران به علت عدم صدور رواديد نتوانستند همراه ملي‌پوشان به قطر سفر کنند و قرار است امروز عازم اين کشور شوند.فرشيد اسماعيلي، محمد دانشگر، شاهين ثاقبي، حسين کنعاني، بهنام برزاي، محمد ستاري و حسين‌پور 7 بازيکن تيم ملي اميد هستند که به علت اينکه براي رواديد آنها دير اقدام شده است ديروز نتوانستند همراه ساير ملي‌پوشان به قطر سفر کنند و قرار است آنها با تاخير يک روزه امروز به اردوي تيم ملي اضافه شوند.

تکليف ديدار دوستانه ايران و آفريقا جمعه مشخص مي‌شود

تيم ملي فوتبال آفريقاي جنوبي روز جمعه در سري مسابقات مقدماتي جام ملت‌هاي آفريقا به مصاف سودان خواهد رفت.براساس اعلام سايت سوپر اسپرت اگر تيم آفريقاي جنوبي بتواند در اين ديدار به برتري برسد اين تيم 28 آذرماه در ديداري دوستانه به مصاف تيم ملي ايران خواهد رفت.به اين ترتيب تکليف ديدار دوستانه ايران با آفريقاي جنوبي روز جمعه 23 آبان‌ماه مشخص خواهد شد.

سفر کي‌روش به عربستان

کادرفني تيم ملي فوتبال ايران در نظر دارد پس از ديدار دوستانه مقابل کره‌جنوبي سفري به عربستان داشته باشد تا بازي‌هاي هم‌گروه‌هاي ايران در جام ملت‌هاي آسيا را از نزديک تماشا کند. کارلوس کي‌روش به همراه لوسيانو در نظر دارند تا پس از ديدار دوستانه تيم ملي فوتبال ايران مقابل کره‌جنوبي سفري به عربستان داشته باشند.کادر فني تيم ملي قصد دارد با سفر به اين کشور بازي‌هاي تيم‌هاي امارات، قطر و بحرين، هم‌گروه‌هاي ايران در جام ملت‌هاي آسيا را از نزديک تماشا کند. درهمين راستا کادرفني به دنبال بليت و کارهاي مقدماتي سفر به عربستان است.تيم ملي فوتبال ايران 27 آبان‌ماه در ديداري دوستانه به مصاف کره‌جنوبي خواهد رفت.

حراج پيراهن رونالدوتوسط بازيکن استقلال

مدافع ارمنستاني تيم فوتبال استقلال قصد دارد تا عوايد حاصل از فروش پيراهن ستاره رئال مادريد را به امور خيريه اختصاص دهد. هراير مگويان، مدافع ارمنستاني تيم فوتبال استقلال که در اردوي تيم ملي کشورش براي بازي با پرتغال حضور دارد، مي‌خواهد پس از پايان اين ديدار پيراهن کريستيانو رونالدو، ستاره تيم ملي پرتغال و باشگاه رئال مادريد را از او بگيرد و آن را به حراج بگذارد تا عوايد حاصل از فروش آن را صرف کارهاي خير کند.هراير مگويان گفت: قرار نبود اين موضوع رسانه‌اي شود. اگر بتوانم پيراهن رونالدو را بگيرم، عوايد حاصل از فروش پيراهن وي را صرف امور خيريه مي‌کنم. اميدوارم که اين اتفاق رخ دهد.

ميانجيگري کميته اخلاق براي آزادي مايلي‌کهن از زندان

کميته اخلاق فدراسيون فوتبال قصد دارد براي حل اختلافات بين محمد مايلي‌کهن و علي دايي ميانجيگري کند. پس از زنداني شدن محمد مايلي‌کهن سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال ايران به دليل شکايت علي دايي از وي، اهالي فوتبال در تلاش هستند که با ميانجيگري مايلي‌کهن را از زندان آزاد کنند.کميته اخلاق دراسيون فوتبال در اين راستا قصد دارد علي دايي را براي پس گرفتن شکايت خود از مايلي‌کهن متقاعد کند. علي‌ اکبر محمدزاده رئيس اين کميته با تاييد اين خبر گفت: قصد داريم از طريق دفتر کميته اخلاق با دايي تماس برقرار کنيم تا وي از مواضع خود کوتاه بيايد تا ديگر شاهد اين اتفاقات نباشيم.

تمرين استقلال تنها با 7 بازيکن

سرپرست تيم استقلال از انجام تمرينات اين تيم تنها با 7 بازيکن خبر داد و گفت: مجبور هستيم دو هفته را بدون ملي پوشان‌مان تمرين کنيم.ميرشاد ماجدي درخصوص شروع تمرينات تيم با تعداد اندک بازيکنان گفت: پس از 3 روز تعطيلي تمريناتمان را آغاز کرديم اما با توجه به داشتن 8 ملي پوش که دو تن از آنها خارجي هستند، تنها با 7 بازيکن خود را براي دربي آماده مي‌کنيم.وي تاکيد کرد: درست است که نفراتمان کم است اما موظف هستيم همين نفرات را براي ديدار مقابل پرسپوليس آماده کنيم. البته محمد قاضي و آرش برهاني را نيز به دليل مصدوميت در تمرينات نداريم و آنها در کلينيک و نيز زير نظر کادرپزشکي مشغول مداوا هستند.

وي درخصوص وضعيت کرار نيز خاطرنشان کرد: بهتر است هرچه را که درخصوص اين بازيکن مي‌خواهيد بدانيد، از مديرعامل باشگاه سوال کنيد تا ايشان به شما جواب دهد.وي در پاسخ به اين پرسش که تنها 4 روز مانده به ديدار پرسپوليس ملي‌پوشان به جمعشان اضافه مي‌شوند، آيا مي‌توانيد تمرينات خوبي را در اين 3 روز انجام دهيد، تاکيد کرد: مجبور هستيم 2 هفته را بدون ملي پوشان‌مان تمرين کنيم و تنها در آن 4 روز کادرفني فرصت دارد که کارهاي تاکتيکي خود را براي ديدار سنتي با حضور همه بازيکنان انجام دهد.ماجدي در ادامه تاکيد کرد: از ابتداي فصل تا به الان تابع دستورات سازمان ليگ بوده‌ايم و مطمئنا تا پايان فصل هم اين روند را ادامه خواهيم داد.وي درخصوص سفر تيم فوتبال استقلال به آمريکا يادآور شد: از شما خواهش مي‌کنم تا در اين مورد هم از مديرعامل باشگاه سوال کنيد زيرا در جريان کامل اين موضوع نيستم و نمي‌توانم در اين خصوص اظهار نظر کنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته