جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/09/09 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4867

 خبر 

 برگزاري همايش آشنايي با نظام پيشنهادات در شرکت مخابرات استان مرکزي

اراک - الهام فراهاني

به گزارش اداره روابط عمومي شرکت مخابرات استان مرکزي، با حضور جمع کثيري از کارکنان شرکت مخابرات استان مرکزي، همايش 2 روزه‌اي تحت عنوان آشنايي با نظام پيشنهادات درمحل سالن اجتماعات مخابرات استان برگزار گرديد. بر پايه اين گزارش،در اين همايش 2 روزه، دکتر فتح الهي، از اساتيد دانشگاه، با طرح سرفصلهاي نظام پيشنهادات و برگزاري کارگاههاي عملي آموزشي،مطالب مبسوطي را براي جمع حاضر ارائه نمودند.

رييس پليس فيروزکوه:

دو شرور باجگير در شهرستان فيروزکوه دستگير شدند

فيروزکوه - خبرنگارآفرينش

سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان فيروزکوه از دستگيري دو زورگير که اقدام به باجگيري از شهروندان مي کردند، خبر داد.

سرهنگ محمدحسن محمدي در گفت وگو با خبرنگارآفرينش اظهار کرد: در پي مراجعه حضوري تعدادي از شهروندان به مراکز انتظامي و طرح شکايت از دو شرور زورگير که با تهديد و ضرب و شتم اقدام به باجگيري از آنان کرده بودند، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس قرار گرفت.

وي گفت: با توجه به حساسيت موضوع تيمي از ماموران کلانتري مرکزي فيروزکوه براي رسيدگي به پرونده و دستگيري متهمان وارد عمل شدند و در جريان تحقيقات انجام شده، دريافتند که دو شرور موردنظر در محدوده شهرک مخابرات و روستاي وشتان اقدام به زورگيري و باج گيري از مردم مي‌کنند.سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان فيروزکوه افزود: با هماهنگي مقام قضايي، ماموران کلانتري به همراه پليس آگاهي وارد عمل شده و در دو عمليات غافلگيرانه موفق به شناسايي و دستگيري دو فرد شرور شدند. وي تصريح کرد: پس از بازجويي و اعتراف به جرايم خود مبني بر زورگيري و باج گيري با تهديد و ضرب و شتم، روانه زندان شدند.

سارقان قطعات داخل خودرو در فيروزکوه دستگير شدند

سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان فيروزکوه از دستگيري سارقان قطعات داخل خودرو در اين شهرستان خبر داد.

وي افزود: با تلاش گسترده ماموران پليس آگاهي و جمع آوري اسناد و مدارک مربوط به سارقان، هماهنگيهاي لازم با مقامات قضائي و اخذ نيابت قضايي براي دستگيري آنان انجام شد.

سرهنگ محمدي تصريح کرد: روز گذشته در اقدامي ضربتي و طي عملياتي با همکاري ماموران نيروي انتظامي استان سمنان، اين سه نفرسارق حرفه‌اي بازداشت شدند.

وي بيان کرد: سه عضو اين باند که سوابق متعدد کيفري در پرونده آنان به چشم مي خورد، در بازجويي هاي فني و علمي پليسي به بزه انتصابي اعتراف و براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شدند.

مديرعامل شهرکهاي صنعتي:

شهرکهاي صنعتي شهرستان شفت – سياهکل – تالش آماده واگذاري به شرکتهاي خدماتي مي‌باشد

رشت - سيده حديث ميرزاده

لاهوتي مدير عامل شرکت شهرکهاي صنعتي مي‌گويد من به مشارکت مردمي اعتقاد دارم چون هميشه تکيه‌گاه ما مردم هستند و بايد در جهت شکوفايي اقتصادي کار را به مردم واگذار کنيم.

خوشبختانه با تلاش همکاران توانسته‌ايم در حال حاضر 14 موقعيت صنعتي را براي واگذاري آماده سازيم. گفتني است شرکتهايي كه جهت اداره امور شهرکهاي صنعتي تاسيس شده که سهامداران آن تماما صاحبان عرصه‌هاي صنعتي ناحيه مي‌باشند واگذار مي‌شود و البته با نظارت شرکت شهرکهاي صنعتي به روند کاري خود ادامه مي‌دهد.

مهندس لاهوتي مديرعامل و رئيس هيئت مديره شهرکهاي صنعتي گيلان افزود: ما کليه پروژه‌هاي نيمه تمام را به پايان رسانده‌ايم و حتي نسبت به جانمايي و تاسيس شهرکهاي جديد اقدام مي‌شود.

وي در پايان گفت: تعداد شهرکها و نواحي صنعتي واگذارشده يا در حال واگذاري در فاز اول 14 واحد است که 5 مورد آن در موقعيت ثبت شرکتهاي خدماتي صورت گرفته و تاکنون 3 شهرک شفت – سياهکل – تالش در شرف واگذاري مي‌باشند.

در سومين جلسه کميته علمي سومين همايش صنعت و دانشگاه مطرح شد؛

تعيين جايگاه تعامل بين صنعت و دانشگاه در برنامه ششم توسعه

کرج - خاکپور

سومين جلسه کميته علمي همايش ملي ارتباط صنعت و دانشگاه با حضور دکتر قائمي معاون برنامه ريزي و اشتغال استانداري و عضو کميته علمي همايش،رئيس اتاق البرز و نمايندگان دانشگاه ها و صنايع استان در اتاق البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اتاق البرز ،"حسين طوسي"رييس اتاق درسومين جلسه کميته علمي همايش ارتباط صنعت و دانشگاه با اشاره به برنامه ريزي منظم و مستمر کميته علمي همايش گفت:ارتباط و تعامل ميان دانشگاه و صنعت بايستي به عنوان يک سند راهبردي در برنامه ششم توسعه مشخص و مورد توجه خاص قرار گيرد.

وي افزود: بايد شعارهاي زيباي تعامل بين صنعت و دانشگاه براي تدوين در برنامه ششم توسعه مورد بررسي همه جانبه قرار گيرد.وي اظهار کرد: ارايه مقالات در اين همايش نبايد صرفا تخصصي و فني باشد بلکه بايد مقالاتي با موضوع هايي همانند ارايه الگوهاي مديريتي ومديريت برند نيز مورد بحث و تبادل نظر قرارگيرد.

وي حضور پررنگ بخش صنعت در اين همايش را مورد اشاره قرار داد وگفت:کميته علمي همايش ماموريت چگونگي حضور بخش صنعت را دراين همايش بر عهده دارد.

رييس پارلمان بخش خصوصي استان البرز افزود:از همه موسسه هاي مالي و بانکي دعوت کرده ايم در بحث فن بازار اين همايش حضور فعال داشته باشند.

طوسي همچنين با اشاره به تشکيل ميزگردهاي تخصصي بين دانشگاهيان و صنعتگران در سيماي البرز اظهار کرد:بايد با برنامه ريزي هاي مناسب هرهفته تا زمان برگزاري اين همايش اين ميزگردهاي تخصص را برپا کنيم.

بررسي تعداد پنلهاي تخصصي همايش ،برقراري ارتباط با فرا بورس و دعوت از بخش (بازار دارايي فکري) به عنوان اسپانسر و اختصاص دادن يک پنل تخصصي در زمينه تجاري سازي ابتکارات از ديگر پيشنهاداتي اين جلسه براي پيگيري در جلسه بعدي کميته علمي همايش تعامل صنعت و دانشگاه بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته