جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/10/03 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4885

 نهادهاي مالي 

 بانک رفاه کارگران به عنوان بانک پيشرو معرفي شد

بانک رفاه کارگران جايزه مديريت سلامت اداري را به عنوان بنگاه اقتصادي پيشرو در حوزه فن آوري و مديريت سلامت اداري به خود اختصاص داد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه کارگران، در آيين اختتاميه چهارمين دوره جايزه مديريت سلامت اداري از سازمان هايي که در زمينه پيشگيري از بروز مفاسد اداري در قالب نظام هاي مديريت راهبردي، فرآيندي، سرمايه انساني، فن آوري و نظام نظارتي عملکرد بهتري داشتند در چهار سطح متعهد، پيشگام، پيشرو و برتر معرفي و تقدير شدند که در اين بين از بانک رفاه کارگران به عنوان يکي از سازمان هاي برتر در حوزه فن آوري و مديريت سلامت اداري تجليل شد.

ديدار وزير آموزش و پروش با مديرعامل بانک تجارت

وزير آموزش و پرورش و مديرعامل بانک تجارت بر توسعه همکاري ها و تسهيل ارائه خدمات بانکي به فرهنگيان کشور تاکيد کردند.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي باک تجارت، در اين ديدار که برگزار شد دکتر فاني با ذکر اين نکته که بانک تجارت از ديرباز همواره مورد وثوق فرهنگيان کشور بوده است، گفت: بانک تجارت از جمله بنگاه هاي مالي کشور است که همواره در امور فرهنگي پيشتاز بوده و با حضو موثر در محيط هاي آموزشي کشور ، مسئوليت پذيري خود در قبال آينده سازان کشور را نشان داده است .

گنجينه سپهر ويژه اساتيد دانشگاه و طلاب حوزه علميه به بازار آمد

بانک صادرات ايران به عنوان يکي از بانک هاي بزرگ کشور، همسو با سياست هاي دولت ، ارايه خدمت به اقشار مختلف جامعه را در دستور کار خود قرار داده و به منظور تأمين نيازهاي مالي اهداف و پروژه هاي آتي اساتيد و طلاب کشور و برآورده کردن نيازهاي مالي جامعه اساتيد و طلاب و ايجاد سرمايه اي مطمئن از محل پس اندازهاي تدريجي اين قشر، اقدام به ارايه و اجراي طرح سپرده سرمايه گذاري گنجينه سپهر اساتيد و طلاب کرده است .

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران گنجينه سپهر طرحي است داراي ارزش اقتصادي که در راستاي تسريع و تأمين تمام يا بخشي از سرمايه مورد نياز جامعه اساتيد و طلاب مي باشد.

مجمع عمومي فوق‌العاده بانك اقتصادنوين برگزار شد

مجمع عمومي فوق‌العاده بانك اقتصادنوين به منظور تصويب اساسنامه، با حضور اعضاي هيئت مديره، نماينده سازمان بورس و اوراق بهادار، بازرس و حسابرس قانوني و سهامداران اين بانک برگزار شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك اقتصادنوين ،در اين جلسه حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين توضيحاتي در خصوص اصلاح اساسنامه و لزوم تصويب اين اصلاحيه ارايه کرد.

انتصاب در بانک پارسيان

مدير عامل بانک پارسيان طي حکمي، مديرجديد امورشرکت ها، مجامع وسرمايه گذاري هاي اين بانک را منصوب کرد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک پارسيان، طي حکمي از سوي دکتر ديواندري، سکان مديريت امور شرکت ها، مجامع و سرمايه گذاري ها به وجيه اله ساعدي واگذارشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته