جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/10/03 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4885

 دقيقه نود 

 تمرينات اختصاصي منتظري و نکونام در تهران

دو ملي‌پوش فوتبال ايران در کمپ تيم‌هاي ملي به صورت اختصاصي تمرين مي‌کنند.گفتني است، پژمان منتظري و جواد نکونام که به خاطر همراهي تيم ملي اين روزها در تهران به سر مي‌برند، به صورت مرتب طي روزهاي اخير در کمپ تيم‌هاي ملي حاضر شده تا زمان بازگشت تيم ملي از اردوي آفريقاي جنوبي به تمرينات اختصاصي بپردازند.

تيم ملي امروز به ايران بازخواهد گشت و قرار است پس از 2 روز استراحت، ملي‌پوشان تمرينات خود را براي بازي با فلسطين از سر بگيرند.

حضور قوچان‌نژاد در پرسپوليس از شايعه تا واقعيت !

رضا قوچان نژاد مهاجم تيم ملي فوتبال ايران فعلا قصد حضور در تيم هاي داخلي را ندارد و خبرهايي که در مورد حضورش در پرسپوليس منتشر مي شود گمانه زني و شايعه است.

گفتني است، رضا قوچان نژاد در اصل بازيکن تيم استاندارد ليژ بلژيک است که به تيم چارلتون انگليس منتقل شده است و از آنجايي که مالک اين دو باشگاه يکي است، اين باشگاه براي انتقال قوچان نژاد به الکويت رقم بالايي دريافت کرد و حالا حضور اين بازيکن در ليگ ايران رقم سنگيني را روي دست مسئولان باشگاه خواهد گذاشت چرا که هم بايد مبلغ بالايي براي صدور رضايت نامه وي بدهند و مبلغي سنگيني هم به خود قوچان نژاد بدهند.

با توجه به مشکلات مالي که باشگاه پرسپوليس دارد و بايد سقف بودجه را هم رعايت کند، طبيعي است که حضور قوچان نژاد نمي تواند منطقي و نزديک به واقعيت باشد. اين در حالي است که باشگاه پرسپوليس چند هفته است بابک حاتمي بازيکن سايپا را مد نظر دارد و مذاکراتي ابتدايي هم انجام شده اما پول جذب اين بازيکن را ندارد.

محمودرضا فاضلي که در جريان وضعيت قوچان نژاد دارد در اين مورد گفت: رضا فعلا قصد حضور در تيم هاي ايراني را ندارد و صحبت هايي که در مورد حضورش در پرسپوليس مطرح مي شود تنها گمانه زني و شايعه است. وي تاکيد کرد که از سوي مسئولان باشگاه پرسپوليس هيچ مذاکره اي با قوچان نژاد انجام نشده است.

حسين کلاني عضو هيات مديره پرسپوليس:

پرسپوليس ليست مازاد ندارد

حسين کلاني عضو هيات مديره و عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس مي‌گويد اين تيم براي نقل و انتقالات نيم فصل ليست مازاد ندارد.وي درباره ليست خريد حميد درخشان براي نقل و انتقالات نيم فصل گفت: ليستي در کار نبوده؛ آقاي درخشان چند بازيکن مد نظر داشتند که آنرا در هيات مديره مطرح کردند. قرار شد تا به اين موضوع رسيدگي شود.

وي درباره حضور بازيکناني مثل نيلسون در ليست مازاد پرسپوليس هم تاکيد کرد: پرسپوليس ليست مازاد ندارد. تازه کمبود بازيکن هم داريم. تمام بازيکنان پرسپوليس مورد اطمينان ما هستند و تا اين لحظه که با شما صحبت مي‌کنم هيچ بازيکني از پرسپوليس جدا نمي‌شود.

پيروزي تيم ملي در سومين بازي تدارکاتي

نوري هت‌تريک کرد

تيم ملي فوتبال ايران که به منظور کسب آمادگي جهت حضور در مسابقات جام ملتهاي آسيا به آفريقاي جنوبي سفر کرده، در جريان تمرين خود در مجموعه ورزشي ژوهانسبورگ ديداري تمريني برگزار کرد و توانست تيم پلاتينيوم استارز را شکست دهد. محمد نوري (سه بار)، سجاد شهباززاده، مسعود حسن‌زاده و حبيب گرداني گل‌هاي ايران را در اين بازي تمريني به ثمر رساندند.

بعد از اين بازي تمريني، بازيکنان به تمرينات معمول خود ادامه دادند تا بتوانند از حداکثر فرصتي که با توجه به امکانات کمپ تمريني در اختيارشان قرار گرفته استفاده کنند.

علي نظري جويباري مسئول نقل و انتقالات استقلال:

وضعيت مسلمان چهارشنبه مشخص مي‌شود

علي نظري جويباري مسئول نقل و انتقالات استقلال درباره بحثي که اخيرا درباره طالب لو مطرح شده و اينکه گفته مي شود که اين دروازه بان نمي تواند فعلا قراردادش را با راه آهن فسخ کند و براي استقلال به ميدان برود، گفت: ما با طالب‌لو قرارداد امضاء کرده ايم و اين دروازه‌بان فسخ قراردادش را به ما داده است. با اينحال ما تابع قانونيم و اميدواريم مسئله حل شود.

او در پاسخ به اين سوال که آيا مسلمان چهارشنبه به استقلال مي پيوندد، اظهار کرد: با آقاي آذري جلسه اي داريم و اميدوارم موانع مرتفع شود. براي جواب به سوال شما هم بايد بگويم که همه چيز چهارشنبه روشن مي شود.

مسئول نقل و انتقالات استقلال، درباره تيموريان بيان کرد: منتظر هستيم تا تيموريان به ايران برگردد و با او صحبت کنيم. ظاهرا چند تيم خواهان او هستند اما تا قبل از مذاکره با او چيزي را نمي توانيم به صورت قطعي بيان کنيم.

وي در پايان و در پاسخ به اين سوال که تيمش چند جاي خالي دارد، گفت: در حال حاضر سه جاي خالي در ليست ما وجود دارد.

پديده متنظر جدايي حقيقي از پرسپوليس

سيد هاشم حسيني سرپرست تيم فوتبال پديده با اعلام آمادگي تيم فوتبال پديده براي جذب رضا حقيقي گفت: منتظر جدايي قطعي رضا حقيقي از پرسپوليس هستيم تا مذاکرات خود را با اين بازيکن به صورت جدي پيگيري کنيم و البته فکر مي‌کنم گزينه نخست اين بازيکن پس از جدايي تيم فوتبال پديده باشد. وي ادامه داد: هنوز هيچ بحثي پيرامون رقم قرارداد و مبلغ پيشنهادي با رضا حقيقي صورت نگرفته و تمام صحبت‌هاي مطرح شده بحث و گمانه زني است. خبرهايي که در مورد پيشنهاد بالاي پديده به اين بازيکن نيز منتشر شده صحت ندارد و پديده بر اساس معيارهاي خود مبالغ سنگين به بازيکنان نمي‌پردازد.

حسيني در مورد وضعيت رضا عنايتي نيز اظهار کرد: هنوز وضعيت قطعي اين بازيکن مشخص نيست و با اين‌که عنايتي بازيکن تيم پديده محسوب مي‌شود، اما هر تصميمي که او بگيرد به آن احترام مي‌گذاريم. عنايتي يکي از بازيکنان بزرگ فوتبال ايران است و هر تصميمي بگيرد تابع نظر او خواهيم بود.

موافقت تاج با پرداخت يک ميليارد تومان به پرسپوليسي‌ها

قائم مقام باشگاه پرسپوليس روز گذشته براي دريافت پول به سازمان ليگ رفت. به گزارش فارس، بهروز منتقمي به سازمان ليگ رفت تا بتواند براي باشگاه پرسپوليس از سازمان ليگ دريافتي داشته باشد اما وقتي به محل سازمان ليگ رسيد متوجه شد که تاج در محل کارش قرار ندارد و به اين ترتيب با وي به صورت تلفني درباره اين موضوع به صحبت پرداخت. منتقمي در اين گفت و گو از تاج درخواست مبلغ 3 ميليارد تومان داشت اما تاج به وي گفت که مي‌تواند يک ميليارد تومان در اختيار باشگاه پرسپوليس قرار دهد. اين در حالي است که منتقمي معتقد بود اين رقم در حال حاضر نمي‌تواند دردي از سرخپوشان دوا کند چرا که آنها بايد پول براي نيلسون، جذب بابک حاتمي، برگزاري اردو و ... را تهيه کنند که يک ميليارد تومان نمي تواند در اين شرايط به کار آنها بيايد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته