جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/10/14 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4894

 خبر 

 اجراي ويژه برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي به مناسبت هفته وحدت در منطقه 10 تهران

همزمان با فرارسيدن هفته وحدت و در آستانه خجسته ميلاد با سعادت نبي مکرم اسلام حضرت محمد مصطفي (ص) ويژه برنامه هاي فرهنگي و جشن هاي مردمي به مدت يک هفته در مراکز فرهنگي، آموزشي و مذهبي منطقه 10 برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 10، فرامرز عظيمي شهردار منطقه ضمن اعلام اين خبر با بيان اين که تمسک مسلمانان جهان به قرآن و راه و روش و سيره پيامبر رحمت حضرت محمد مصطفي (ص)، مهمترين عامل وحدت، عزت و اقتدار است، گفت: در راستاي تحقق اين امر، همزمان با هفته وحدت ضمن فضاسازي و آذين بندي معابر و نصب احاديث بزرگان دين، ويژه برنامه هاي شاد و متنوع فرهنگي و اجتماعي با تعامل تمامي دستگاه هاي اجرايي و مشارکت حداکثري آحاد مردم منطقه برگزار خواهد شد.

کاشت بيش از 4 هزار نهال رايگان در منازل شهروندان منطقه 19

آغاز کلاسهاي زمستانه گل و گياه

معاون خدمات شهري و محيط زيست منطقه 19 از کاشت بيش از 4 هزار نهال مثمر و غير مثمر در منازل شهروندان تا پايان سال خبر داد.به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 19، مسعود سليمي اجراي اين اقدام را در راستاي تحقق زمين پاک آسمان آبي دانست و گفت: شهروندان علاقه مند مي توانند از طريق تماس با سامانه 137 و ثبت آدرس منزل مسکوني خود در اجراي اين طرح مشارکت و کمک بسزايي در تلطيف هواي شهر تهران داشته باشند.

وي همچنين به آغاز کلاسهاي زمستانه گل و گياه اشاره کرد و گفت: کلينيک آموزش و مشاوره گل و گياه اين منطقه ثبت نام جهت کلاسهاي ويژه زمستان را از 6 دي آغاز کرده و تا پايان زمستان نيز ميزبان شهروندان در کلاسها و اردوهاي آموزشي اين کلينيک خواهد بود.

مدير عامل جمعيت طلوع بي‌نشان‌ها:

تعلل در پذيرش زنان کارتن خواب به فاجعه منجر مي شود

مساحت فضاي سراي مهر 5هزار متر مربع است و بخشي از اين فضا در فاز اول تعمير مي شود. رجبي با بيان اينکه با آماده شدن سراي مهر پذيرش زنان کارتن خواب آغاز مي شود گفت:‌ تعلل حتي به اندازه يک شب به فجايع بيشمار جبران ناپذيري منجر خواهد شد. به گزارش برنا، اکبر رجبي مدير عامل جمعيت طلوع بي‌نشان‌ها با بيان اين موضوع افزود:«سراي مهر» خانه ايست در گوشه پايتخت که قرار است آجر آجر آن جان پناه امني براي زنان و دختراني باشد که کارتن خوابي کابوس هر شب آن هاست. جمعيت طلوع بي‌نشان ها 6ماه قبل نويد آغاز پروژه سراي مهر زنان را در گردهمايي ساليانه اين جمعيت داد و حالا تعمير و ساماندهي آن نياز به کمک دارد.

رجبي گفت: کمک هاي مردمي در همين مدت کم هم دلگرم کننده بوده است. سراي مهر اين روزها توسط مردان کارتن خواب بهبود يافته در حال گردگيري است. مرداني که تلاش مي کنند تا هرچه زودتر خانه را براي پذيرايي از زنان بي پناه شهر آماده کنند تا حداقل يک شب کمتر کابوس، ترس و فاجعه را تجربه کنند. او اضافه کرد: فاز نخست تعميرات با هدف پذيرايي از حدود 50 زن کارتن خواب انجام مي گيرد. مساحت فضاي سراي مهر 5هزار متر مربع است و بخشي از اين فضا در فاز اول تعمير مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته