جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/11/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4922

 دقيقه نود 

 نبرد غول‌هاي بسکتبال در ماهشهر

تيم بسکتبال پتروشيمي و مهرام براي چهارمين بار به مصاف هم مي‌روند تا وضعيت قهرمان اين فصل مشخص شود؛ مهرام همچنان فرصت دارد قهرمان ليگ شود و پتروشيمي به دنبال برابر کردن نتيجه رقابت با حريف است. چهارمين ديدار دو تيم بسکتبال مهرام و پتروشيمي امروز پنجشنبه در سالن بسکتبال انديشه ماهشهر برگزار مي‌شود ودراين مسابقه پتروشيمي با استفاده از شرايط ميزباني به دنبال برابر کردن نتيجه و کشاندن رقابت به بازي پنجم است و در طرف ديگرمهرام که نتوانست دربازي قبلي کاررا تمام کند به دنبال اين است تا در ماهشهر برنده شود و به مقام قهرماني برسد. با توجه به اينکه مهرام با يک برد قهرمان مي‌شود دوباره مي‌توان گفت شانس مهرام براي قهرماني روي کاغذ بيشتر است اما بردي که ماهشهري‌ها در تهران کسب کردند از نظر رواني براي آن‌ها بسيار مناسب بود و مطمئنا فشاررواني مهرام را نيز بيشتر مي‌کند.اين مسابقه ساعت 16 در سالن انديشه ماهشهر برگزار مي‌شود.

ساخا جورايف درآستانه پيوستن به پرسپوليس

مدافع چپ ازبکستاني درآستانه پيوستن به پرسپوليس قرار دارد. ساخا جورايف مدافع چپ ازبکستاني قراراست پس از ورود به تهران در تمرينات پرسپوليس شرکت کند تا پس از تاييد حميد درخشان با پرسپوليس قرارداد امضا کند. اين مدافع 28 ساله از سال 2008 الي 2014 در بنيادکار ازبکستان بازي مي‌کرد. پيش از اين نيز او سابقه بازي در تيم لوکوموتيو تاشکند را نيز در کارنامه دارد.

رده‌بندي برترين آزادکاران جهان

6 ايراني در بين بهترين‌ها

رنکينگ برترين آزادکاران جهان تا آغازماه فوريه درسال 2015 اعلام شد که سه کشتي گير ايران در رده دوم و دو آزاد کار ديگر نيز در جاي سوم قرار گرفتند. دراين رده بندي مسعود اسماعيل‌پور، سيداحمد محمدي و کميل قاسمي دررده دوم اوزان خود قرار گرفتند و محمدحسين محمديان و رضا يزداني در رده سوم جاي گرفتند. رحيمي نيزدرسبک وزن چهارم شد.

ملوان با يک محروم و سه مصدوم مقابل پرسپوليس

تيم ملوان در حالي جمعه در تهران به مصاف پرسپوليس مي‌رود که عزت اله پورقاز مدافع مياني خود را به دليل محروميت در اختيار ندارد و همچنين حسين کنعاني و سيد جلال رافخايي بازيکنان دو کارته ملوان هستند که خطر محروميت در بازيهاي بعدي در صورت گرفتن اخطار از داور مسابقه آنها را تهديد مي‌کند.سيد جلال رافخايي که درديدار برابرتراکتورسازي تبريزبه دليل مصدوميت غايب بود همچنان به مرزآمادگي نرسيده و در اين ديدار نيز حضور نخواهد داشت.ديگر بازيکن مصدوم ملوان محسن يوسفي است که پس از ديدار با تراکتورسازي دچار مصدوميت شد و تا روز دوشنبه نتوانست در تمرينات گروهي شرکت کند اما کادرفني بسيار اميدواراست تا وي را مقابل پرسپوليس همراه ملوان داشته باشد.در مقابل پرسپوليس نيز مهدي طارمي و محمد نوري را به دليل محروميت و پيام صادقيان و نورمحمدي را به دليل مصدوميت در ديدار برابر ملوان در اختيار نخواهد داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته