جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/12/11 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4942

 خبر 

 جزئيات فراخوان هفدهمين همايش کتاب سال حوزه اعلام شد

مديرکل دفتر مطالعات پژوهشي معاونت پژوهش حوزه‌هاي علميه به تشريح فراخوان هفدهمين همايش کتاب سال حوزه پرداخت.

حجت‌الاسلام مهدي حقي در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: فرهيختگان حوزوي با ارسال کتاب و پايان‌نامه‌هاي سطح چهار (دکترا) مي‌توانند در اين همايش پژوهشي شرکت کنند.وي حوزوي بودن صاحبان آثار، کتاب‌هايي که چاپ اول آنها در سال 1393 شمسي يا 1435 قمري يا 2014 ميلادي باشد و پايان‌نامه‌هاي سطح چهار که در سال 1393دفاع شده باشد را از شرايط شرکت در اين همايش ذکر کرد.دبير هفدمين همايش کتاب سال حوزه مهلت ارسال آثار به اين همايش را تا پايان خرداد 94 اعلام کرد و افزود که اين مهلت تمديد نخواهد شد.

حجت‌الاسلام حقي اضافه کرد: علاقه مندان مي‌توانند با تکميل فرم مربوطه از طريق مراجعه به دبيرخانه همايش يا به صورت اينترنتي و ارسال دو نسخه از اثر(همراه با فرم تکميل شده ثبت اثر) به دبيرخانه همايش، در اين همايش شرکت کنند.

به گفته حجت‌الاسلام حقي در 16 دوره همايش کتاب سال حوزه 13 هزار و 40 اثر کتاب و پايان‌نامه به دبيرخانه همايش ارسال شده که از اين تعداد 850 اثر مربوط به شانزدهمين دوره کتاب سال حوزه بوده است.

درگاه‌هاي ارتباطي هفدهمين همايش کتاب سال حوزه شامل تلفن دبيرخانه 32914558- 025، نشاني اينترنتيwww.ketabeHowzeh.ir و سامانه پيام کوتاه 100007020 است.دبيرخانه همايش کتاب سال حوزه در قم، بلوار محمدامين، ابتداي بلوار جمهوري اسلامي، مرکز مديريت حوزه‌هاي علميه، طبقه اول مستقر است.

مهلت ثبت نام استعدادهاي برتر حوزه هاي علميه تمديد شد

مهلت ثبت نام دومين دوره شناسايي واجدين شرايط اوليه استعدادهاي برتر در حوزه هاي علميه تا پايان اسفندماه تمديد شد.به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس فراخوان ثبت نام دومين دوره شناسايي واجدين شرايط اوليه استعدادهاي برتر، طلبه هايي که براي آنها از طريق سامانه پيامک «واجد شرايط شرکت در مصاحبه» ارسال شده است، مي توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني مرکز امور نخبگان و استعدادهاي برتر به نشاني nokhbegan.ismc.ir و مطالعه دفترچه راهنما، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. اسامي طلاب واجد شرايط اوليه، از طريق مرکز فناوري اطلاعات و ارتباطات حوزه‌هاي علميه بر اساس اطلاعات سامانه نجاح، مربوط به سال تحصيلي 93-92 تهيه شده و طبق شاخص‌ها و شرايط مندرج در دستورالعمل احراز استعدادهاي برتر مرکز امور نخبگان و استعدادهاي برتر تنظيم شده است و اين پيامک براي طلابي که نام آنها در ليست نيست، ارسال نشده است. درعين حال، اگر پس از مطالعه دفترچه راهنما، فردي واجد شرايط معدل و سن است و براي وي پيامک ارسال نشده‌است، مي تواند بدون مراجعه حضوري صرفاً از طريق پست الکترونيک estedadhowzeh@ismc.ir با اين مرکز مکاتبه کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته