جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/01/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4969

 دقيقه نود 

 کارلوس کي‌روش:

کارمان براي جام جهاني از امروز شروع شده است

سرمربي تيم ملي فوتبال گفت که کار اين تيم براي شرکت در مقدماتي جام جهاني 2018 از امروز آغاز شده است.کارلوس کي‌روش که براي صحبت با مسئولان فدراسيون به ساختمان سئول رفته بود، در جمع خبرنگاران حضور يافت و در پاسخ به سوالات مکرر آنها درباره جزئيات مذاکرات چند روز اخير وي با فدراسيون گفت: اکنون هيچ صحبتي ندارم. حرف‌هاي ديروز تماما گفته شده و اگر شک و شبهه‌اي درباره حرف‌هاي من داريد، فايل ضبط شده آن وجود دارد.

وي ادامه داد: از اين پس هيچ صحبتي راجع به هيچ مطلبي ندارم و نخواهم داشت. باز هم تکرار مي‌کنم که فقط راجع به کار و نه چيز ديگر با فدراسيون صحبت کردم.36 روز به آغاز مسابقه‌هاي انتخابي جام جهاني باقي مانده و کارمان از حالا شروع شده است. از توجه شما بسيار تشکر مي‌کنم ولي اکنون هيچ صحبتي ندارم. کي‌روش همچنين در پاسخ به اين سوالي آيا مواضعش نسبت به روز گذشته تغيير پيدا کرده يا خير نيز گفت: من تفکرات و نقطه نظرات خودم را در روز گذشته مطرح کردم اما امروز يک روز ديگر است و هيچ صحبت ديگري را به حرف‌هاي ديروزم اضافه نمي‌کنم.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران افزود: الان وقت آن است که کمي صبر کنيم و با سکوت کارها را پيش ببريم.

او در پاسخ به سوالي در مورد حريفان ايران در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني روسيه نيز گفت: نياز به زمان و صبر کردن داريم تا به يک فرصت مناسب دست پيدا کنيم.

رئيس دپارتمان داوران:

انتقادات را مي‌شنويم و گوشمان آماده است

رئيس دپارتمان داوران گفت: ما هميشه انتقادات را مي‌شنويم و گوشمان آماده است.

حسين عسگري در خصوص انتقادات سعيد آذري از وي بابت انتخاب تورج حق‌وردي براي ديدار استقلال و ذوب‌آهن گفت:چشم ما انتقادات را مي‌شنويم و گوشمان آماده است البته من که نبودم و نمي‌دانم که اين موضوع چه بوده اما مطمئن باشيد اگر مسائلي باشد که در چارچوب قانوني نباشد طبق روالي که در فدراسيون است به منظور امنيت لازم اقداماتي را انجام داده و مطالب را به مقامات ارشد فدراسيون ارجاع مي‌دهيم. وي در مورد اينکه انتخاب برخي داوران براي بعضي از باز‌ها شائبه برانگيز است، گفت: خير اينطور نيست اگر نگاه منصفانه داشته باشيم. مثل يک ليوان است که نصف آن خالي و نصف آن پر است و بستگي دارد به اين که شما کدام نيمه ليوان را نگاه کنيد. عسگري افزود: براي بازي‌هاي حساس نمي‌توانيم از همه داورانمان استفاده کنيم چرا که ما فقط 5-6 داور داريم که آنها فقط مسابقات حساس را قضاوت مي‌کنند. به طور مثال اگر ترکي براي استقلال سوت نزده باشد تا 2 هفته او را براي بازي‌هاي استقلال انتخاب نخواهيم کرد و به خاطر تعداد محدود داوران مناسب براي بازي‌هاي حساس مجبوريم از دو هفته بعد دوباره دست به انتخاب‌هاي مشابه بزنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
انرژي
استانها
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته