جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/02/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4984

 سوت پايان 

 مزايده سهام پرسپوليس بدون برنده

مزايده سرخابي‌ها تکرار مي‌شود

رئيس سازمان خصوصي‌سازي اعلام کرد که مزايده خريد سهام باشگاه پرسپوليس هم برنده نداشت تا در مزايده چهارم سهام سرخابي‌ها دوباره براي فروش به مزايده گذاشته شوند.به گزارش مهر، ميرعلي اشرف پوري حسيني با اعلام اين خبر که مزايده خريد سهام باشگاه پرسپوليس برنده نداشت، ضمن بيان مطلب فوق گفت: با بررسي مدارک و مستندات موجود به اين نتيجه رسيديم که شرکت‌هاي خريدار سهام باشگاه پرسپوليس، شرايط لازم براي شرکت در مزايده را نداشتند. وي در ادامه افزود: شرکت بهنام پيشرو مبلغ اوليه را با تاخير به حساب سازمان خصوصي‌سازي واريز کرد و شرکت استيل آذين ايرانيان يکي از سه شرط لازم اهليت براي خريد سهام باشگاه پرسپوليس را نداشت.

رئيس سازمان خصوصي‌سازي همچنين از برگزاري مزايده چهارم فروش سهام دو باشگاه استقلال و پرسپوليس در روز 29 ارديبهشت‌ماه خبر داد.

نظارت کميته اخلاق بر ديدارهاي حساس پاياني ليگ

کميته اخلاق فدراسيون با توجه به شرح وظايفش نظارت ويژه‌اي به ديدارهاي حساس پاياني ليگ برتر و پلي‌آف دسته اول خواهد داشت. به گزارش سايت فدراسيون فوتبال، با توجه به حساسيت ويژه هفته‌هاي پاياني ليگ‌هاي فوتبال کشور و همينطور برگزاري ديدارهايي که طي آن تکليف تيم‌هاي صعود يا سقوط کننده مشخص مي‌شود، از همين رو کميته اخلاق در هر بازي از ناظران ويژه نا محسوس جهت کنترل و نظارت بر حسن اجراي بازي‌ها استفاده خواهد کرد.

ناظران ويژه اين کميته گزارشات خود از موارد موجود را در کوتاه‌ترين زمان به کميته اخلاق ارسال مي‌کنند تا از هرگونه اتفاقات آتي جلوگيري و تصميمات مورد نياز اتخاذ شود.

علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال:

خريداران سرخابي‌ها بايد از جيب هزينه کنند

علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال مي‌گويد تا زماني که موضوع حق پخش و درآمدزايي سرخابي‌ها حل نشود خريداران اين دو باشگاه بايد از جيب هزينه کنند.علي کفاشيان که در محل وزارت ورزش و جوان حضور پيدا کرده بود، در مورد آخرين وضعيت مزايده سرخابي‌ها اظهار کرد: تا زماني که مشکل قانون حق پخش و درآمدزايي حل نشود، هر کسي که استقلال و پرسپوليس را بخرد، بايد از جيب هزينه کند.

او اضافه کرد: اگر اين موارد به قانون تبديل شود، آنگاه شاهد درآمدزايي باشگاه‌ها خواهيم بود و اميدوارم اين مشکل هرچه زودتر حل شود.رييس فدراسيون فوتبال در پاسخ به سوالي در مورد ديدگاه فدراسيون متبوعش به سرخابي‌ها اظهار کرد: ديدگاه‌ ما به استقلال و پرسپوليس حمايتي است و معتقديم بايد بودجه خوبي در اختيار آنها قرار گيرد.

او در مورد آخرين شرايط حضور نکونام روي نيمکت تيم ملي به عنوان دستيار کي‌روش نيز گفت: جواد نکونام هنوز فوتبال بازي مي‌کند و اگر کي‌روش مي‌خواهد او را به عنوان دستيار معرفي کند، بايد ابتدا اين مسئله به خود اين بازيکن گفته شود و پس از آن اين مطلب با فدراسيون در ميان گذاشته شود تا در صورت مهيا بودن شرايط نکونام فعاليتش را آغاز کند. رييس فدراسيون فوتبال در مورد آخرين وضعيت حسابرسي اين فدراسيون نيز اظهار کرد: قرار است نتيجه حسابرسي امروز اعلام شود و در صورت کامل بودن، موضوع به هيات رييسه اعلام شود و بعد در صورت امکان مجمع فدراسيون فوتبال برگزار شود که احتمالا اين مجمع اواخر ارديبهشت ماه خواهد بود. کفاشيان در پاسخ به سوالي در مورد وضعيت حق پخش تلويزيوني ديدارهاي ليگ برتر و اين که آيا تا پايان اين فصل اقدامي در اين زمينه صورت خواهد گرفت نيز گفت: بايد تکليف باشگاه‌هاي پرسپوليس و استقلال و البته ساير باشگاه‌هاي ليگ برتري در مورد حق پخش تلويزيوني مشخص شود. تا مسئله حق پخش نشود شاهد برداشته شدن گام مثبتي در فوتبال نخواهيم بود.

او خاطرنشان کرد: دولت و مجلس بايد هم و غمشان را روي حل کردن مشکل حق پخش بگذارند. امروز نيز جلسه‌اي در اين زمينه برگزار و پيشنهادات خود را در اين زمينه مطرح مي‌کنيم.رييس فدراسيون فوتبال اضافه کرد: در مورد ليگ برتر امسال اگر به نتيجه نرسيم نبايد فراموش کنيم که باز هم ليگ آغاز خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته