جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/02/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4992

 ماندگار بر جريده عالم 

 به مناسبت سي‌امين سالگرد تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي، روزنامه آفرينش ضمن فراخوان از مخاطبان روزنامه براي ارسال مقالات و ديدگاه‌هاي خود، هر روزه در صفحه2 برخي مقالات و سخنراني‌هاي آقاي دكتر عبدالله جاسبي را منتشر مي‌كند.

اتحاديه دانشگاه هاي جهان اسلام

شوراي اجرايي / اجلاس شانزدهم

دانشگاه آزاداسلامي، شعبه دبي، کشور امارات متحده عربي

22 تا23 جمادي الثاني، 1432 هجري قمري/25 تا26 مي 2011

سند در مورد موضوع 1.2 از پيش نويس دستور جلسه:

( گزارش دبيرکل در مورد فعاليت هاي دبيرخانه بين اجلاس هاي پانزدهم و شانزدهم شوراي اجرايي)

قسمت سي‌ و سوم

VII- فعاليت هاي متفرقه

1. تبادل ديداربين رؤسا و پروفسورهاي دانشگاه هاي عضو FUIW

به عنوان بخشي از تبادل ديدارها بين پروفسورهاي دانشگاه هاي عضو، ودريک اقدام براي حمايت از ارتباطات علمي، ترفيع مبادلات فرهنگي و توسعه استقلال روشنفکري در ميان مؤسسات با فعاليت هاي عمومي علمي و فرهنگي، دانشگاه محمد پنجم در اَگدال (رباط، پادشاهي مراکش) موافقت کرد. آقاي طارق محمد طوعاري، پروفسور در تفسير و حديث در دانشگاه شريعت و مطالعات اسلامي در دانشگاه کويت، در فعاليت هاي آکادميک و فرهنگي شرکت کند و سخنراني هايي در طول اين طول اين دوره بين 27 ژانويه 2011 و 20 فوريه 2011 داشته باشد. همينطور، آقاي اوعليد خالد شيخي، پروفسور در راهبرد فقه وشريعت مقايسه اي در دانشگاه کويت، به دانشگاه محمد پنجم دريک مرخصي آکادميک اختصاص يافت، که از اول سال آکادميک 2011 تا 2012 ، براي بکاربردن مدارک، مآخذ، فعاليت ها وبرنامه هاي موجود در دانشگاه را آغاز کند.

2. مجهزکردن دانشگاه ها با انتشارات FUIW

اتحاديه دانشگاه هاي جهان اسلام ( FUIW) به صورت فعالي در بالابردن فعاليت ها توسط مجهزکردن دانشگاه هاي عضو با ژرنال و انتشارات FUIW درگير شده است.

3. وسعت بخشيدن به عضويت در FUIW

در راستاي پيشنهادات شوراي اجرايي مبني بر درخواست از دبيرخانه براي دعوت از دانشگاه ها به منظور عضويت در اتحاديه، به منظور ترفيع دانشگاه اسلامي در عمل ملحق شدن، دبيرخانه با چند دانشگاه درگير شده است، تا فوريه 2011، 30 درخواست براي عضويت دريافت شده است.

4. ارتباط با دانشگاه هاي عضو در مورد پرداخت حق عضويت ها وبدهي ها:

در راستاي پيشنهادات شوراي اجرايي و کنفرانس عمومي (مجمع عمومي) مبني بر درخواست از دبيرکل براي اجراي فعاليت هاي خود در الزام دانشگاه هاي عضو براي پرداخت حق عضويت ها وبدهي ها؛ ودر اجراي قطعنامه هاي صادره توسط کنفرانس عمومي که دانشگاه ها از بدهي هاي تعلق يافته از زمان موافقت دبيرخانه FUIW به شرط پرداخت حق عضويت کامل براي سال هاي 2007 و 2009، دبيرخانه FUIW تماس هاي مداومي با دانشگاه هاي عضو برقرار کرد وآنها را ترغيب کرد تا به تعهدات خود احترام بگذارند و از آنها دعوت کرد تا از قطعنامه مذکور در کنفرانس عمومي بهره مند گردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته