جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/03/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5000

 ظريف در جلسه غيرعلني تأکيد کرد،
 با حمايت ملت و رهبري با قدرت کار را جلو مي‌بريم 

يک نماينده مجلس درباره جلسه غير علني روز گذشته گفت که به جز چند نماينده که ساز ناهماهنگي با مجلس مي‌زنند، اکثر نمايندگان از اين جلسه راضي بودند. کمال‌الدين پيرموذن در گفت‌وگو با ايسنا، در توضيحات جلسه غيرعلني مجلس با حضور محمد جواد ظريف و عباس عراقچي در خصوص بررسي آخرين تحولات مذاکرات هسته‌اي، گفت: آقاي ظريف در ابتداي صحبت‌هايشان تأکيد کردند که توافق عزتمندانه را دنيا قبول دارد.

به گفته وي، بعد از صحبت‌هاي ظريف و عراقچي، زاکاني، زارعي، بروجردي و منصوري آراني از دو فراکسيون اصولگراي مجلس به ايراد صحبت پرداختند.پيرموذن گفت: بيشتر انتقادات نمايندگان به موضوع پروتکل الحاقي بود که آقاي ظريف اين‌گونه پاسخ داد که اغلب کشورهاي عضو ان‌پي‌تي پروتکل الحاقي را پذيرفته‌اند و اين تنها براي ايران نيست. البته ايشان تأکيد کردند که ما در دنيا و منطقه دشمن داريم و بايد تلاش کنيم که کار را با قوت جلو ببريم. اين نماينده اصلاح طلب مجلس همچنين گفت: آقاي ظريف در پاسخ‌هايشان به نمايندگان بر اين موضوع تأکيد کردند که با حفظ عزت کار را با قوت جلو مي‌بريم و تلاش مي‌کنيم ضمن حفظ حقوق مسلم ايران در تثبيت حق غني‌سازي تحريم‌هاي اقتصادي و مالي را لغو کرده و بساط پروژه ايران هراسي را جمع کنيم. همه اينها با برخورداري از حمايت ملت و مقام معظم رهبري شدني است.

پيرموذن همچنين گفت: بعد از صحبت‌هاي ظريف و عراقچي رئيس مجلس نيز اين جلسه را مثبت خواند و از تيم مذاکره کننده حمايت کرد.وي در پايان جلسه را بسيار خوب ارزيابي کرد و گفت: اين جلسه هم انديشي بسيار خوبي بود که اکثر نمايندگان از اين جلسه راضي بودند به جز چند نماينده که ساز ناهماهنگي با مجلس مي‌زنند.

همچنين در ابتداي جلسه علني روز گذشته مجلس در حالي که تعداد بسياري از نمايندگان دور ظريف جمع شده‌ بودند، کوچک‌زاده و رسايي از نمايندگان تهران با وزير امور خارجه درگيري لفظي پيدا کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته