جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/03/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5000

 ميــز خبر 

 موافقت رهبر انقلاب با عفو تعدادي از محكومان سازمان قضايي

حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي با پيشنهاد عفو يا تخفيف مجازات 102 نفر از محكومان سازمان قضايي نيروهاي مسلح موافقت كردند.

آيت الله آملي لاريجاني رئيس قوه قضائيه در نامه‌اي به رهبر معظم انقلاب اسلامي به مناسبت فرا رسيدن اعياد شعبانيه و سوم خرداد ماه سالروز آزادي خرمشهر، پيشنهاد عفو يا تخفيف مجازات 102 نفر از محكومان سازمان قضايي نيروهاي مسلح را كه در كميسيون مرکزي عفو و بخشودگي قوه قضائيه واجد شرايط لازم تشخيص داده شده اند، ارائه كرد كه اين پيشنهاد مورد موافقت رهبر انقلاب قرار گرفت.

سقوط جنگنده عربستاني در صنعاء به دست حوثي ها

فعالان در پايگاه‌هاي ارتباط اجتماعي تصاوير و فايل‌هاي ويدئويي را از سقوط يک جنگنده عربستاني در صنعاء منتشر کردند. برخي منابع نيز از سرنگوني اين جنگنده توسط انصارالله يمن خبر مي‌دهند. به گزارش شبکه خبري يمن اليوم اعلام کرد که عمليات جست‌وجوي خلبان پس از سقوط جنگنده عربستاني در منطقه "بني الحارث" در صنعاء آغاز شده است.

رسانه‌هاي يمني نيز اعلام کرده‌اند که اين جنگنده‌ از نوع اف 16 در نزديکي صنعاء سقوط کرده‌ است.

يک روزنامه يمني نيز اعلام کرد که خلبان اين جنگنده مفقود و هنوز پيدا نشده است و انصارالله (حوثي‌ها) به دو موشک در مکان سقوط اين جنگنده دست يافتند که هنوزمنفجر نشده بودند.

هجوم تروريست‌هاي داعش از سوريه به الانبار

همزمان با شروع عمليات نيروهاي عراقي در شرق رمادي و اعلام حمايت واشنگتن از عراق براي بازپس گيري اين شهر از تروريست‌هاي داعش، منابع خبري اعلام کردند که داعش نيروهاي خود را از سوريه به الانبار منتقل کرده است.به گزارش شبکه خبري اسکاي نيوز عربي، منابع عراقي اعلام کردند که داعش پس از اشغال گذرگاه "الوليد" در مرز سوريه و عراق افراد مسلح خود را به فلوجه، دومين شهر بزرگ استان الانبار منتقل کرده تا بتوانند با نيروهاي عراقي در اين استان مقابله کند.اين منابع نسبت به آزاد بودن تحرکات داعش در مرزها که موجب تقويت اين گروه تروريستي و وخيم‌تر شدن اوضاع مي‌شود هشدار دادند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته