جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/03/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5000

 با تاكيد بر تقويت بنيه نظامي درمرزها؛
 فرمانده نيروي زميني ارتش: داعشي ها در نزديکي مرز ما هستند 

فرمانده نيروي زميني ارتش گفت: نيروهاي تکفيري و تروريستي در نزديکي مرزهاي ما هستند و در گذشته داعش براي ورود به ايران زاغه مهمات پيش‌بيني کرده بود.به گزارش فارس، امير احمدرضا پوردستان فرمانده نيروي زميني ارتش طي سخناني به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازي خرمشهر در صحن علني مجلس اظهار داشت: امروز با چهره تازه‌اي از تهديدات روبرو هستيم که از نظر نوع، شکل و اندازه با گذشته فرق دارد.

وي افزود: نيروهاي تروريستي و تکفيري در نزديکي مرزهاي ما هستند. در سال گذشته همين موقع بود که ستاد کل نيروهاي مسلح به ما ابلاغ کرد که تروريست‌ها در جلولا و سعديه هستند و گام بعدي آنها خانقين بود که مي‌خواستند به کشور ما بيايند.پوردستان تأکيد کرد: اين گروهک‌هاي داعش در استان‌هاي مرزي ما فضاسازي کرده بودند و زاغه مهمات و نيرو پيش‌بيني و آماده کرده بودند تا در زمان ورودشان با ترور، انفجار، آشوب کنند که توسط سربازان گمنام کشورمان خنثي شد.

فرمانده نيروي زميني ارتش ادامه داد: اما ما در کمتر از سه روز 5 تيپ رزمي را براي مقابله با آنها سازمان‌دهي کرديم و نيروهاي پياده و بالگرد شناسايي ما تا 40 کيلومتر به داخل خاک عراق رفتند و توپخانه‌هايمان را ثبت تير کرديم.پوردستان گفت: امروز جاي پاي داعش را در افغانستان و پاکستان مي‌بينيم و آنها خودشان را آماده مي‌کنند.وي خاطرنشان کرد: لذا نيروهاي زميني ارتش و سپاه بايد تقويت شوند تا بتوانيم تانک بخريم، سامانه‌هايمان را متحول‌سازي کنيم و بالگردهايمان اورهال شوند. امروز نبرد، نبرد نيروهاي زميني است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته