جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/03/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5000

 در قالب نمايشي عاشقانه؛
 ستــاره‌ها گــرد هم مـي‌آيند 

تالار وحدت در تابستان فصل جاري قرار است پذيراي نمايشي عاشقانه با حضور بازيگران چهره سينما، تئاتر و تلويزيون همچون مهران مديري و هديه تهراني شود.

به گزارش مهر، قرار است تالار وحدت بعد از پايان اجراي نمايش «مثل ماه براي آسمان» به کارگرداني کوروش زارعي، ميزبان اثري تئاتر به کارگرداني مريم جلاليان شود. جلاليان قصد دارد نمايشي عاشقانه را برگرفته از داستان‌هاي عاشقانه سينماي ايران و جهان روي صحنه ببرد.

اين اثر نمايشي نوشته خسرو نقيبي فيلمنامه‌نويس و منتقد سينماي ايران است.

قرار است حدود 10 بازيگر در داستان‌هاي عاشقانه سينماي ايران و جهان بر صحنه تالار وحدت به ايفاي نقش بپردازند. نکته قابل توجه، گروه بازيگري اين اثر نمايشي است که چهره‌هايي چون مهران مديري، هديه تهراني، فرهاد اصلاني و بهناز جعفري از جمله بازيگران حاضر در اين نمايش هستند.

مهران مديري در دهه 60 و 70 در نمايش‌هاي «سيمرغ» و «هملت» قطب‌الدين صادقي در مقام بازيگر روي صحنه رفت. وي طي 2 دهه گذشته فعاليت خود را روي کارگرداني و بازي در مجموعه‌هاي طنز تصويري همچون «ساعت خوش»، «پاورچين»، «مرد هزار چهره» و «در حاشيه» کرده است.

هديه تهراني در سال 87 طراحي صحنه نمايش «يرما» به کارگرداني رضا گوران را عهده‌دار بود و تجربه بازيگري در پروژه‌هاي متعدد سينمايي را در کارنامه کاري خود به ثبت رسانده است.

فرهاد اصلاني و بهناز جعفري نيز از جمله بازيگران مطرح و تأثيرگذار تئاتر ايران هستند که تجربه‌هاي موفقي در عرصه بازيگري سينما را هم پشت‌سر گذاشته‌اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته