جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/03/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5000

 سوت پايان 

 زمان برگزاري ديدار فينال جام حذفي مشخص شد

کميته مسابقات سازمان ليگ فدراسيون فوتبال، تاريخ و محل برگزاري فينال جام حذفي را به صورت قطعي اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان ليگ، ديدار فينال مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشور (يادواره آزادسازي خرمشهر) در فصل 94-93 از ساعت 18:30 روز دوشنبه 11 خردادماه در ورزشگاه تختي تهران برگزار مي‌شود.

پيگريني:

مورينيو بهترين مربي فصل جزيره بود

سرمربي منچسترسيتي اعلام کرد در انتخاب بهترين مربي فصل انگليس به سرمربي پرتغالي آبي‌پوشان لندني رأي داده است.مانوئل پيگريني که فصل گذشته با وجود به قهرماني رساندن منچسترسيتي در رقابت‌هاي ليگ برتر و جام اتحاديه انگليس از کسب عنوان بهترين مربي فصل انگليس بازماند، به خبرنگاران گفت: من عضو انجمن مربيان ليگ هستم و به مورينيو رأي دادم، چون درک مي‌کنم که دستاورد او براي چلسي (قهرماني در ليگ برتر و جام اتحاديه انگليس) در اين فصل چقدر ارزشمند است. نمي‌توانم توضيح بدهم که سال گذشته چه اتفاقي افتاد و خيلي هم به آن فکر نمي‌کنم. تصور هم نمي‌کنم عقيده من خيلي مهم باشد.

سرمربي شيليايي من‌سيتي که تيمش در فصل جاري به عنوان نايب قهرماني بسنده کرد و نتوانست جامي کسب کند، تصريح کرد: من فصل گذشته به عنوان بهترين مربي انتخاب نشدم ولي از کاري که کرديم، خيلي خوشحال بودم چون دو جام قهرماني را با انجام بازي‌هاي زيبا به دست آورديم و گل‌هاي زيادي هم به ثمر رسانديم.

نمي‌دانم چگونه بهترين مربي فصل را انتخاب مي‌کنند اما اعتقاد دارم بايد به انتخاب آنها احترام گذاشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته