جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/03/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5000

 دقيقه نود 

 ماجراي نامه نوشتن نکونام به ژاوي

کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال، در تازه ترين اقدام خود به کاپيتان پر افتخار بارسلونا ، ژاوي هرناندز که اين هفته تيم محبوبش را به مقصد قطر ترک کرد، نامه اي نوشته و به نوعي نسبت به اين فوتباليست اسطوره اي اداي احترام کرده است.نکونام در اين رابطه به خبرآنلاين گفت: ژاوي يکي از بازيکنان مورد علاقه من است و براي من يک الگو بود. تصور بارسا بدون ژاوي بسيار سخت است و من به رسم ادب و احترام، اين نامه را براي او ارسال کردم. شروع رابطه من و ژاوي هم به چند سال قبل بازمي گردد. وقتي به عنوان کاپيتان تيم ملي، براي انتخاب بهترين بازيکن دنيا راي مي دادم، چند بار هم ژاوي را انتخاب کردم. قبل از يکي از بازي هاي بارسا و اوساسونا بود که با من دقايقي حرف زد و گفت مي دانم چند بار به من راي داده اي و بايد از تو تشکر کنم.

شماره شش سابق تيم ملي درباره صحبت هايي که درباره دستياري کارلوس کي روش در تيم ملي شنيده مي شود هم صحبت کرده است: دو هفته ديگر بايد کنار اوساسونا باشم. اما پس از پايان مسابقات، سريعا به ايران بازمي گردم و حتما به اين سوال پاسخ مي دهم. فعلا تمام تمرکزم را روي بازي هاي اوساسونا گذاشته ام و به موقع در اين باره صحبت خواهم کرد.

خط خورده هاي پرسپوليس اعلام شد

کفشگري و گابريل از سفر به عربستان بازماندند

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس اسامي بازيکناني که اين تيم را در سفر به عربستان همراهي نمي‌کنند،اعلام کرد.به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، برانکو ايوانکوويچ نام 20 بازيکن را براي سفر به عربستان مشخص کرد که در اين بين فرناندو گابريل و مهرداد کفشگري به دليل آسيب ديدگي نتوانستند سرخپوشان را براي بازي الهلال همراهي کنند.

بنا بر اعلام پندار خمارلو، مدير رسانه‌اي پرسپوليس علاوه بر اين بازيکنان رضا نوروزي، مبين ميردورقي، محمدرضا خانزاده و تادو نيز ديگر نفراتي هستند که تيم را در اين سفر همراهي نخواهند کرد.پرسپوليس سه شنبه شب در حالي به مصاف الهلال عربستان مي رود که توانسته است بازي رفت را با نتيجه يک بر صفر به سود خود تمام کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته