جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/05/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5057

 نهادهاي مالي 

 مديرعامل بانک پارسيان خبر داد

هدف بانک مرکزي استحکام مالي بانک‌هاست

مديرعامل بانک پارسيان سياست بانک مرکزي براي ذخيره‌گيري مطالبات مشکوک‌الوصول در صورت‌هاي مالي بانک‌ها را در راستاي استحکام مالي‌ دانست.

کورش پرويزيان در گفت‌وگو با فارس، در مورد علت کاهش سود تقسيمي بانک‌ها در صورت‌هاي مالي جديد، اظهار داشت: اين اتفاق به اين دليل است که امسال بانک مرکزي سياست واحدي را در پيش گرفته تا ذخيره‌گيري بابت مطالبات مشکوک‌الوصول در صورت‌هاي مالي بانک‌ها بيشتر شود.وي با بيان اينکه بخشي از سود به دست آمده بانک‌ها براي اين ذخيره‌گيري منظور شده است، افزود: اين سياست بانک مرکزي در راستاي استحکام مالي بانک‌ها اجرا مي‌شود.

محصول "بانکآشنا" بانک اقتصادنوين

در ادامه معرفي خدمات نوين توسط نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران به مشتريان، ارايه خدمت "بانکآشنا" بانک اقتصادنوين آغاز شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين خدمت "بانکآشنا" با هدف جلب رضايت مشتريان ارايه گرديده است. با بهره‌مندي از اين خدمت مشتريان مي‌توانند از طريق ارتباط مستقيم تلفني با کارشناسان، در تمام ساعات شبانه روز از خدمات بانکي استفاده کنند. اين محصول غيرحضوري بانک اقتصادنوين بدون نياز به ابزارهاي خاص مانند اينترنت و نرم‌افزارهاي موبايلي، تنها از طريق تماس تلفني ارايه مي‌شود.

خدمت "بانکآشنا" بانک اقتصادنوين در دو بخش "اطلاع‌رساني" و "مالي" به مشتريان ارايه مي‌شود که در بخش اطلاع‌رساني مشتريان مي‌توانند از موجودي سپرده وضعيت کارت، گردش روزانه و ماهانه سپرده، مانده اقساط تسهيلات، شماره کارت و سپرده متصل به آن، شماره‌ شبا و چک‌هاي واگذار شده و صادر شده خود اطلاع يابند.

رتبه نخست بانک مسکن استان خوزستان در تکريم ارباب‌رجوع

براساس اعلام رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان خوزستان، بانک مسکن استان خوزستان توانست رتبه نخست تکريم ارباب‌رجوع در گروه بانک و بيمه استان را در سال 93 به‌دست آورد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن، براساس نظارت‌هاي انجام‌شده به‌وسيلة بازرسان طرح تکريم و بر اساس مؤلفه‌ها و شاخص‌هاي ارزيابي طرح شامل آموزش و فرهنگ‌سازي طرح تکريم، مستندسازي عملکردها، بهبود و اصلاح روش‌هاي ارايه خدمت به مردم، اطلاع‌رساني از نحوه عرضه خدمت به مردم، تهيه و عملياتي کردن منشور اخلاقي، پيش‌بيني فضا و امکانات مناسب به‌منظور رفاه حال‌، نظرسنجي از مراجعان، نظارت و بازرسي‌، تشويق و تنبيه و سنجش رضايت مراجعان، بانک مسکن استان خوزستان با کسب رتبه نخست گروه بانک و بيمه حدود 80 درصد از مجموع امتيازات مورد‌نظر را به‌دست آورد.

مدير عامل بانک صادرات :

متناسب با نياز مشتريان خدمت تعريف مي کنيم

اسماعيل لـله گاني مدير عامل بانک صادرات ايران در سفر به استان خراسان رضوي ضمن ديدار و گفتگو با کارکنان بانک متبوع بر توجه به خواسته و نياز مشتريان تاکيد کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، لـله گاني در جمع کارکنان اين بانک در خراسان رضوي پاسخ به خواسته مشتريان را از مهمترين وظايف و رسالت هاي بانک برشمرد و گفت: ارايه خدمات با کيفيت و استاندارد بالا و برآورده ساختن نياز مشتريان به گونه اي که بتوان ارزش بيشتري براي آنان خلق کرد را از اهداف خود مي دانيم.وي افزود: با برنامه ريزي صورت پذيرفته و افزايش تنوع در خدمات در پي آنيم تا براي هر مشتري خدمات خاص تعريف و مشکلات احتمالي آنها را در کمترين زمان ممکن رفع نماييم.

شعب فرابانک سينا افزايش مي يابد

مديرعامل بانک سينا از راه اندازي شعب فرابانک خبر داد و گفت: اين امر در راستاي توسعه خدمات نوين و ارائه بانکداري راحت و آسان در طول شبانه روز انجام شده است.

مهندس محمدرضا پيشرو در گفت وگو با ايرنا، با اشاره به آنکه توسعه شعب الکترونيک يکي از اولويت هاي اين بانک است، افزود: فرابانک سينا در واقع همان شعب بانک سينا است که به صورت شبانه روزي و 24 ساعته انواع خدمات بانکي نظير دريافت و برداشت وجه، انتقال وجه و واريز وجه نقد به حساب را فراهم مي سازد. به گفته وي، شعب فرابانک سينا به مشتريان اين امکان را مي دهد که با کارشناسان بانکي به صورت تصويري و بهنگام در ارتباط باشند و امور بانکي خود را به راحتي انجام دهند.

ارائه آخرين نسخه موبايل بانک تجارت در شعب اين بانک

مشتريان بانک تجارت مي توانند آخرين نسخه نرم افزار موبايل بانک تجارت را از شعب اين بانک دريافت کنند.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، اين بانک با استقرار دستگاه‌هاي فرستنده بلوتوث و واي فاي در شعب خود، امکان دسترسي به آخرين نسخه نرم افزارهاي موبايل بانک تجارت براي گوشي‌ها و تبلت‌هاي مجهز به سيستم عامل اندرويد، IOS و جاوا را براي مشتريان خود فراهم کرده است. هموطنان و مشتريان براي بهره‌مندي از خدمات موبايل بانک تجارت کافي است با حضور در يکي از شعب اين بانک، برنامه متناسب با سيستم عامل گوشي همراه خود از طريق واي فاي و يا بلوتوث دريافت کرده و بر روي گوشي خود اجرا نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته