جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/05/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5057

 دريچه هنر 

 معرفي بازيگران فيلم جديد «وودي‌آلن»

وودي آلن طي يک ليست، اسامي بازيگران فيلم جديدش را که بعد از سال‌ها در شهرهاي لس‌آنجلس و نيويورک خواهد ساخت، اعلام کرد.به گزارش مهر به نقل از هاليوود ريپورتر، اين کارگردان مطرح اسامي بازيگران فيلم جديدش را که قرار است اين ماه فيلمبرداري آن را در نيويورک و لس‌آنجلس آغاز کند، به رسانه ها اعلام کرد. وودي آلن ليست اسامي بازيگران را به سبک هميشگي اش و همانطور که در فيلم هايش هم ديده مي شود، بر اساس حروف الفبا نوشته است.

طبق ليست اعلام شده بازيگران فيلم جديد وودي آلن، جيني برلين دختر الين مي و کانديداي جايزه اسکار بهترين نقش مکمل زن براي بازي در فيلم «کودک دل شکسته»، جسي آيزنبرگ، بليک لاولي، پارکر پوزي، کريستن استوارت، کوري استول، کن اسکات و بروس ويليس به عنوان بازيگران اصلي و آنا کمپ، استفان کانکن، ساري لنيک و پل اشنايدر نيز به عنوان بازيگران نقش‌هاي فرعي، در جديدترين اثر سينمايي وودي آلن به ايفاي نقش مي پردازند.

تهيه کنندگي اين فيلم را همکاران قديمي وودي آلن يعني لتي آرونسون، استيو تنباوم و ادوارد والسون بر عهده دارند.

وودي آلن بعد از فيلم‌هاي اخيرش از جمله «مرد غيرمنطقي»، «ياس آبي» و «نيمه شب در پاريس» که همگي در خارج از لس‌آنجلس و نيويورک فيلمبرداري کرده، با فيلم جديد خود بار ديگر به اين شهرها بازمي‌گردد.وودي آلن از سال 1977 و ساخت فيلم «آني هال»، تاکنون هيچ فيلمي را در لس‌آنجلس نساخته است.

نمايش " زردک و خانوم کوچيک" در نياوران

نمايش " زردک و خانوم کوچيک" ويژه کودکان به کارگرداني اميررضا توکلي و حميد نديمي از 15 مرداد ماه در سالن گوشه فرهنگسراي نياوران به روي صحنه مي رود .به گزارش آفرينش، کارگردان اين اثر نمايشي پيش از اين نمايشنامه هاي بسياري را به روي صحنه برده که از آن جمله مي توان به نمايش هاي خرگوش کوچولو و آب نبات هويجي، مطب دکتر اناري، سين مثل سلامتي، به خاطر يک مشت سوسيس، شترمرغ و... اشاره کرد .

جديدترين اثر اين گروه نمايشي روايت قصه ‏اي است که در آن ببري خان ،گربه خانه باصفاي خانوم کوچيک از زندگي با خانوم کوچيک که فقر مالي دارد و نمي‌تواند غذاهاي رنگين را براي ببري خان فراهم کند ناراضي است و روز به روز لاغر و نحيف و زرد مي‌شود طوري که همه او را زردک خان صدا مي‌زنند. بنابراين يک روز تصميم مي‌گيرد به خانه خانوم بزرگ که يکي از زنان ثروتمند شهر است برود و ماجراهايي در خانه خانوم بزرگ برايش اتفاق مي‌افتد که ....

ديگر عوامل نمايش " زردک و خانوم کوچيک" به نويسندگي کيومرث قنبري آذر وسپيده دبيري و بازيگري نيلوفر دهقان، بابک مولانا، اميررضا توکلي، حميد نديمي، مژگان جعفري عبارتند از: اهنگساز: سپهر قناد ، طراح صحنه و ماسک: عليرضا جعفري مرام و طراح و دوخت لباس: ليلا زماني.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته