جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/05/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5057

 خبــر 

 چلنگر از هجوم دلال ها به پرسپوليس مي گويد

مترجم برانکو از دلالي ها در فوتبال حرف مي زند.

رضا چلنگر که مدتي مترجم برانکو در پرسپوليس بود، از هجوم دلال ها به اين تيم حرف مي زند که هر کدام مي خواهند بازيکنان خودشان را وارد پرسپوليس کنند.چلنگر که به دليل مشکلات قلبي از پرسپوليس جدا شد و پزشکان دستور داده اند که بايد از هر گونه استرسي به دور باشد در گفت و گويي که با روزنامه گل انجام داده حرف هاي زيادي درباره دلالي ها در فوتبال زده است و البته از يک چيز خيلي متعجب شده است: «راستش تا به حالا "مدير برنامه خانم " در فوتبال نديده بودم که امسال اين اتفاق افتاد و ديدم.»

قمار برانکو در پرسپوليس

سرمربي پرسپوليس مي گويد اين فصل به بازيکنان جوان بهاي زيادي مي دهد.

تيم امسال پرسپوليس پر است از بازيکنان جوان. بازيکنان بااستعدادي که شايد آينده فوتبال ايران را رقم بزنند.

جواناني که برانکو اعتقاد زيادي به آنها دارد و به گفته خودش: «قمار بزرگ من در پرسپوليس بها دادن به جوانان است.» سرمربي پرسپوليس در گفت و گوي اختصاصي که با روزنامه گل انجام داده است حرف هاي ديگري هم زده است. او اشاره به لغو تحريم هاي ايران از سوي آمريکا کرده و گفته است: «لغو تحريم ها عشق و آزادي براي ايران به ارمغان مي آورد.»

جواب منفي رحمتي به باشگاه

سمت قلعه‌نويي نمي‌روم

مهدي رحمتي درخواست مسئولان استقلال براي رفتن به سمت قلعه‌نويي پيش از بازي با ملوان و روبوسي با سرمربي سابقش را نپذيرفته.

رحمتي فصل پيش در پيکان هم حاضر نشده بود به سمت قلعه‌نويي برود اما مسئولان باشگاه اصرار داشتند اين بار مشکل را براي هميشه حل کنند. اصراري که که فعلا بيهوده بوده است. رحمتي گفته نمي‌خواهد نقش بازي کند و رفتن اجباري به سمت قلعه‌نويي، بدتر وجهه او را بخاطر رفتار مصنوعي خراب مي‌کند. البته شايد رحمتي خوش شانس باشد و قلعه‌نويي در بازي روز جمعه روي نيمکت استقلال ننشيند. دست ندادن فروزان با رحمتي در بازي اول استقلال با سياه جامگان حسابي براي دروازه‌بان آبي‌ها حاشيه‌ساز شده بود.

ديدار پرسپوليس در جهنمِ 49 درجه‌اي

دماي هواي اهواز در هنگام ديدار پرسپوليس و استقلال خوزستان 49 درجه با رطوبت 40 درصدي گزارش شده است.

عصر امروز از ساعت 19:30 تيم پرسپوليس بايد به مصاف استقلال خوزستان برود. ديداري که قرار است در جهنمِ اهواز برگزار شود. امروز هواي اين شهر 46 درجه سانتي‌گراد گزارش شده است. و البته پيش‌بيني‌هواشناسي براي فردا اتفاقي وحشتناک است. سازمان هواشناسي اعلام کرده هواي پنجشنبه اهواز از امروز هم سه درجه گرم‌تر مي‌شود. اتفاقي که جدي‌ترين رقيبِ برانکو براي ديدار فردا است. در هواي 49 درجه نفس کشيدن دشوار است چه برسد به دويدن و انجامِ حرکات تاکتيکي. در اين ديدار هر تيمي استقامت بالاتري داشته باشد پيروز ميدان است. که به احتمال به فراوان تيم ميزبان آشنايي بيشتري با اين هواي گرم دارد. در زمان بازي، رطوبت هوا هم به 40 درصد مي‌رسد که فقط چند بازيکن شمالي و جنوبي پرسپوليس مي‌توانند در اين هواي شرجي نفس بکشند. دراگان اسکوچيچ هم در ديدار خانگي هفته گذشته‌اش به هواي خوزستان معترض شده بود. سازمان ليگ هم هر چقدر تلاش کرد که اين ديدار به شب نزديک‌تر باشد تا هوا خنک شود، اما آسمانِ اهواز قصد خنکي ندارد.

جمله معنادار مربي استقلال

ملوان را مي بريم تا مشتي در ورزشگاه باز نشود

هر چقدر عده اي سعي کنند که بازي استقلال و ملوان را يک بازي معمولي و مثل ساير ديدارها قلمداد کنند نمي توان به خاطر حضور قلعه نويي در ملوان از حساسيت اين بازي به سادگي عبور کرد.

اين ديدار براي پرويز مظلومي و دستيارانش هم اهميت ويژه اي دارد. آنطور که روزنامه خبر ورزشي نوشته، در پايان يکي از تمرين هاي استقلال در هفته اخير، وقتي بحث بازي با ملوان مي شود، يکي از اعضاي کادر فني خطاب به بازيکنان مي گويد: "از ملوان سرتر هستيم و نبايد درگير مسائل حاشيه اي شويم.

به اميد خدا پيروز مي شويم تا در ورزشگاه آزادي مشتي باز نشود" اشاره اين عضو کادر فني به حرکت قلعه نويي بعد از پيروزي مس کرمان مقابل استقلال بود. امير آن زمان روي نيمکت مس مي نشست.

قول‌هاي مظلومي به افشارزاده

برد دربي‌ها و کسب سهميه

انتخاب پرويز مظلومي براي سرمربيگري استقلال در لحظات اوليه خيلي‌ها را بهت زده کرده بود. کمتر کسي فکر مي‌کرد مديران باشگاه استقلال در بين گزينه‌هاي موجود به او برسند.

آن روزها اين پرسش پيش آمد که مظلومي چه تعهداتي به مديران استقلال داده است که باعث شده اعتماد آن‌ها را جلب کند. بهرام افشارزاده پرده از اين ماجرا برداشته است. مديرعامل استقلال گفته است:«مظلومي قول داده که حتما جزو 3 تيم اول ليگ شود و سهميه بگيرد و دربي را ببرد. وقتي مربي کار اصولي انجام دهد، شرايط خوب پيش خواهد رفت.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته