جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/06/01 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5070

 خبــر 

 مديرکل ثبت احوال اردبيل:

فعاليت 24 ايستگاه صدور کارت ملي هوشمند در اردبيل

اردبيل – خبرنگار آفرينش

مديرکل ثبت احوال استان اردبيل از فعال بودن 24 ايستگاه صدور کارت ملي هوشمند در سطح استان اردبيل خبر داد. اسد حسن‌زاده در جلسه ستاد ثبت احوال شهرستان گرمي اظهار کرد: در چهار ماهه امسال ثبت احوال استان در حوزه تکميل و ثبت‌نام متقاضيان کارت ملي هوشمند در سطح کشور توانسته رتبه نخست را به دست آورد.

وي تصريح کرد: در ثبت‌نام متقاضيان کارت ملي هوشمند با پيشرفت 69 درصدي در انجام امور ما توانسته‌ايم رتبه ممتاز را در بين استان‌هاي کشور به دست آوريم که البرز و قزوين نيز در جايگاه‌هاي بعدي قرار دارند.

مديرکل ثبت احوال استان فعاليت 24 ايستگاه صدور کارت ملي هوشمند را در استان يادآور شد و گفت: هيچ محدوديتي براي ثبت‌نام صدور کارت ملي هوشمند وجود ندارد و قرار است ثبت‌نام از افراد با شناسنامه عکس‌دار و بالاي 16 سال انجام شود.

حسن‌زاده افزود: در اين زمينه روزانه ظرفيت ثبت‌نام 150 نفر را در استان داريم و قطعاً مشکلي از بابت صدور کارت ملي هوشمند در سطح استان اردبيل وجود ندارد.

تقدير از سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان فرديس

کرج - خاکپور

سيد موسي حسيني کاشاني، مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز و مهدي مهرور فرماندار شهرستان فرديس از اقدامات اسداله جعفري، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان فرديس در برگزاري پنجمين جشنواره نهضت کتابخواني رضوي تقدير نمودند.

به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان فرديس، سيد موسي حسيني کاشاني با اهداي لوح تقدير از تلاشها و اقدامات ارزنده اسداله جعفري در برگزاري هرچه مناسبتر پنجمين جشنواره نهضت ملي کتابخواني رضوي تقدير نمود.

همچنين مهندس مهرور، فرماندار شهرستان فرديس در جلسه کميته برنامه‌ريزي اين شهرستان، با اشاره به موفقيت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي در پنجمين جشنواره نهضت کتابخواني رضوي گفت: شهرستان فرديس، ميزبان حضور و تلاش مديران لايقي است که عليرغم کمبود امکانات، با عزم جدي و تلاش مضاعف، درراستاي خدمت‌رساني به مردم همت مي‌گمارند و در اعتلاي سطح و نام شهرستان فرديس از هيچ تلاشي فروگذار نمي‌نمايند.

برپايي نمايشگاه نگارگري در نگارخانه کمال‌الملک پاکدشت

پاکدشت – انوري

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان پاکدشت نمايشگاه نگارگري آثار هنرمند پاکدشتي پروين بيرانوند در نگارخانه کمال‌الملک اين شهرستان افتتاح شد.

به نقل از روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان پاکدشت آثار به نمايش در آمده در نگارخانه کمال‌الملک همزمان با نمايشگاه و برنامه‌هاي فرهنگي، هنري زير سايه خورشيد در بخش نگارگري (نقاشي ايراني) رشته مينياتور بوده که موردتوجه بازديدکنندگان قرار گرفته است.

خاطرنشان مي‌گردد آثار ايشان به مدت 10 روز در دهه کرامت براي عموم علاقمندان به نمايش
در مي‌آيد.

برگزاري دومين نشست تخصصي ستاد مديريت مصرف برق استان يزد

يزد- اکبر خيرخواه

به گزارش روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي يزد، دومين جلسه ستاد مديريت مصرف برق استان يزد، در تابستان سال جاري به ميزباني شرکت توزيع برق و با حضور مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي يزد و مديران عامل شرکت‌هاي توزيع و مديريت توليد برق استان برگزار شد.

مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي يزد، ضمن بيان اقدامات صورت گرفته براي مديريت پيک مصرف تابستان امسال، افزود: درمجموع در تابستان امسال با توجه به اقدامات پيشگيرانه انجام‌شده و همچنين اجراي برنامه‌هاي پيک سايي، تاکنون کمترين خروج پست‌هاي فوق توزيع و حداقل خاموشي رخ‌داده که لازم است براي ثبت تجربيات صورت گرفته در چارچوب مديريت دانش اقدام شود تا در برنامه‌هاي آينده مورد استفاده قرار گيرد. وي اجراي بخشنامه ذخيره عملياتي و طرح تعطيلات و تعميرات را بسيار خوب ارزيابي کرد و افزود: به‌عنوان مثال در يازدهم مردادماه امسال 128 مگاوات کاهش قدرت مصرف برق در بين مشترکين برق منطقه‌اي در چارچوب طرح ذخيره عملياتي و تعطيلات و تعميرات اجرا شده است.

محمدحسن صباغ‌زادگان با اشاره به مباحث مطرح‌شده در مورد استفاده از کولرهاي گازي يا آبي با توجه به اثراتي که هريک از آن‌ها بر محيط‌زيست، مصرف منابع آب و برق در استان دارند، پيشنهاد داد کارگروهي از صاحب‌نظران صنعت برق بررسي‌هاي لازم و قابل استناد را انجام دهند تا بتوان الگوي مناسبي براي وسايل سرمايش استان پيشنهاد داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته