جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/06/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5083

 ماندگار بر جريده عالم 

به مناسبت سي‌امين سالگرد تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي، روزنامه آفرينش ضمن فراخوان از مخاطبان روزنامه براي ارسال مقالات و ديدگاه‌هاي خود، هر روزه در صفحه2 برخي مقالات و سخنراني‌هاي آقاي دكتر عبدالله جاسبي را منتشر مي‌كند.

تصميمات هفدهمين اجلاس شوراي اجرايي

اتحاديه دانشگاه هاي جهان اسلام (FUIW)

سومين اجلاس هيأت امناي دانشگاه اسلامي مجازي

با نک توسعه اسلامي- جده – پادشاهي عربستان سعودي 3 تا 4 جمادي الثاني 1433 هجري قمري/ 24 تا 25 آپريل 2012

گزارش نهايي

قسمت بيست و هفتم

ادامه مطلب

- از دبيرخانه FUIW خواسته شد براي پيگيري ثبت نام IVU در شارجه اقدام نمايد، به خاطر فرايند دراز مدت ثبت نام دانشگاه، تصميم گرفته شد که دانشگاه اسلامي مجازي (IVU) به عنوان يک تسهيل کننده آکادميک ثبت نام شود، تا هويت قانوني خود را پيدا کند و به موازات آن، فعاليت هاي لازم براي ثبت نام IVU به عنوان يک دانشگاه پيگيري شود.

- از دانشگاه آزاد قدس و دبيرخانه FUIW خواسته مي شود تا يک مطالعه درميان اعضاي FUIW به منظور شناخت برنامه هاي برخط موجود در جهان اسلام و دانشگاه هاي علاقه مند به تشريک مساعي با IVU را هدايت نمايند.

- موافقت مي گردد دکتر محمدرضا شاهرخي روي پرتال دانشگاه اسلامي مجازي با توجه به ايده تهيه اطلاعات برنامه هاي برخط موجود در دانشگاههاي عضو در رابطه با خروجي هاي هدايت شده توسط دانشگاه آزاد قدس در مورد برنامه هاي برخط موجود در جهان اسلام کار کند.

- به شوراي اجرايي FUIW توصيه مي گردد تا روي يک حرکت جمعي تأمين مالي براي IVU طراحي و جايابي‌نمايد.

- از دانشگاه اسلامي امام محمدبن سعود، دانشگاه بين المللي اسلامي در مالزي، دانشگاه آزاد قدس و ساير دانشگاه هاي عضو علاقه مند درخواست مي شود، تا با تقديم کارکنان دائمي خود براي همکاري با اين پروژه آن را در همه زمينه ها تجهيز نمايندو همچنين برنامه هاي موجود از دانشگاه هاي مربوط را ارائه دهند و براي همکاري با IVU سرپرستي‌نمايند.

- از عاليجناب دکتر تويجري مديرکل آيسيسکو و دبيرکل FUIW درخواست مي گردد تا يک محل موقت در دفتر منطقه اي آيسيسکو در شارجه را براي IVU پيش بيني نمايد.

گزارش نهايي اين اجلاس بايستي به اجلاس بعدي هيأت امنا IVU ، که به ميزباني دانشگاه بين المللي در مالزي در طول مدت 8 تا 10 ژانويه 2013 تشکيل مي گرددتقديم شود. هيأت امناي IVU تشکرات خود را از دانشگاه بين المللي اسلامي در مالزي (IUM) و نماينده آن، دکتر برقوت ايفل عزيز، به خاطر ميزباني اجلاس آينده هيأت امناي دانشگاه اسلامي مجازي (IVU) اعلام مي دارد. در انتها، همه اعضاي هيأت امنا آرزوي موفقيت پروژه را خواستار شدند، و لزوم همکاري جامع ميان اعضاي FUIW همچنين سازمان هاي اسلامي در ارتقاء پروژه را تصريح کردند.

رئيس هيأت امناي دانشگاه

عاليجناب دکتر عبداله جاسبي

نايب رئيس هيأت امناي دانشگاه مدير دبيرخانه FUIW

عاليجناب دکتراحمد اسکندراني

عاليجناب دکتر القريب ظاهر

آدرس:

مکتب الجامعه الافتراضيه لاتحاد جامعات العالم اسلامي

مبني رقمA4. قريه المعرفه الامارات العربيه المتحده دبي.

تليفون: 3664696.4.971+ /3664695.4.971+

فاکس:3664694.4.971+

البريد الاکترونيکي vu@fuiw.org


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته