جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/06/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5083

 كاراته قهرمانى آسيا - ژاپن؛
  پايان کار ايران با 11 مدال 

 
تيم ملي کاراته ايران در ديدار پاياني رقابتهاي کوميته مردان آسيا مقابل ژاپن شکست خورد تا پرونده کاروان اعزامي کشورمان به رقابتهاي قهرماني آسيا با کسب 11 مدال رنگارنگ بسته شود.به گزارش آفرينش، در روز پاياني رقابتهاي کاراته قهرماني آسيا 2015 - يوکوهاما، مبارزات در بخش کوميته تيمي برگزار شد که بعد از حذف تيم بانوان، تيم مردان کشورمان هم ديدار نهايي را به ميزبان واگذار کرد و نقره گرفت.

تيم کوميته مردان ايران با سه پيروزي مقابل هند، هنگ کنگ و تايلند راهي بازي نهايي شد و در اين مرحله مقابل ژاپن ميزبان اين مسابقات صف آرايي کرد که در نهايت 3 بر صفر بازنده تاتامي را ترک کرد و مدال نقره گرفت. در فينال و در ديدار با ژاپن ذبيح‌الله پورشيب 3 بر 2 نتيجه را به حريف واگذار کرد، سعيد احمدي به تساوي 4 بر 4 دست يافت، سجاد گنج‌زاده يک بر صفر بازي را واگذار کرد و ايمان سنچولي آخرين نماينده ايران هم با نتيجه 6 بر 2 شکست خورد و به اين ترتيب ايران به مدال نقره رسيد.

بدين ترتيب تيم ملي کاراته ايران با کسب 2 طلا، 4 نقره و 5 برنز به کار خود در اين مسابقات پايان داد و در بخش تيمي بعد از ژاپن و قزاقستان به عنوان سومي دست پيدا کرد. اميرمهديزاده و حميده عباسعلي 2 مدال طلاي کوميته تيمي، سعيد احمدي و سحر کرجي 3 نشان نقره، الهه رضازاده، ذبيح‌الله‌پورشيب و مهران قربانعلي‌پور به همراه تيم‌هاي کاتاي مردان و بانوان 5 نشان برنز کسب کرده‌اند. مهسا افسانه، رضا روشن، ابراهيم حسن بيگي، رزيتا عليپور و فاطمه چالاکي نيز از دور مسابقات کنار رفتند.تيمي کاراته ايران در دوره قبلي اين مسابقات با 7 مدال طلا، 4 نقره و 5 برنز عنوان قهرماني را کسب کرده بود. سيزدهمين دوره رقابتهاي کاراته قهرماني آسيا صبح جمعه 13 شهريورماه با شرکت 285 کاراته از 33 کشور در يوکوهاماي ژاپن آغاز و بعدازظهر ديروز يکشنبه به پايان رسيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته