جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/06/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5090

 خبــر 

 واکنش خادم به نتايج رقابت هاي جهاني؛

براي پايبند بودن به قانون، ريسک کرديم

رئيس فدراسيون کشتي اعلام کرد به قانون پايبند بوده و نفرات اول مسابقات انتخابي را به رقابتهاي جهاني فرستاده است. وي همچنين عملکرد تيمش در آمريکا را نسبتا مطلوب عنوان کرد.

رسول خادم با توجه به نايب قهرماني کشتي آزاد در رقابتهاي جهاني 2015 آمريکا، ضمن بيان مطلب فوق اظهار کرد: براي اين مسابقات دست روي افراد جواني گذاشتيم که در مسابقات انتخابي اول شده بودند و ما حدودا اطمينان داشتيم که اين کشتي گيران توانايي حضور در ميدان رقابتهاي جهاني را ندارند، اما سعي کرديم پاي قانون بايستيم و هزينه ريسک آن را پذيرفتيم.

وي همچنين خاطرنشان کرد: البته با توجه به اينکه نفرات برتر مسابقات انتخابي را به رقابتهاي جهاني فرستاديم، عملکرد تيم را نسبتا مطلوب ارزيابي مي‌کنم.

رئيس فدراسيون کشتي همچنين گفت: اينکه تيم ما نتوانست در اين رقابتها صاحب مدال طلا شود، خستگي را روي تن کادر فني گذاشت.

جوکوويچ قهرمان تنيس آزاد آمريکا شد

صبح ديروز در فينال ر‌قا‌بت‌هاي تنيس آزاد آمريکا، نواک جوکوويچ توانست با شکست دادن حريف خود راجر فدرر به قهرماني برسد. جوکوويچ با نتيجه‌ سه بر يک راجر فدرر را شکست داد.

جوکوويچ بعد از پيروزي خود گفت: «بايد راجر و بازي‌اش را تحسين کنم. روز بسيار باور نکردني براي من بود. امسال بيش از سال گذشته لذت بردم زيرا پدر شده‌ام که باعث شد زندگي برايم شيرين‌تر شود.» فدرر نيز بعد از مسابقه گفت: «به نواک تبريک مي‌گويم. پيروزي بزرگ ديگري را به دست آورد. در فينال حضور داشتن چيزي است که ما مي‌خواهيم. اين ورزش را دوست دارم. هيجانم بسيار زياد است. بايد به همه بگويم که سال ديگر شما را دوباره مي‌بينم.»

اعلام اسامي محرومان هفته ششم ليگ برتر

کميته مسابقات سازمان ليگ فوتبال ايران، اسامي محرومان هفته ششم ليگ برتر فوتبال کشور را اعلام کرد.

اسامي محرومان به شرح زير است:

محمدرضا خلعتبري – فولاد مبارکه سپاهان

کرار جاسم – استقلال تهران – انضباطي

پندار خمارلو – مدير رسانه - پرسپوليس – انضباطي

يوسف بخشي زاده – مربي - سياه جامگان مشهد- انضباطي

کاظم شهرياري – مدير رسانه – تراکتور سازي تبريز – انضباطي

مجتبي حسيني – مربي – ذوب آهن اصفهان – انضباطي

همچنين طبق رأي کميته انضباطي ديدار تيم فولاد خوزستان-ذوب آهن اصفهان در اين هفته بدون حضور تماشاگر برگزار مي شود.

حاجي‌پور با تيم آزاد به ايران بر‌ مي‌گردد

دبير فدراسيون کشتي در‌ رابطه با آخرين وضعيت محسن حاجي پور، گفت: طبق گفته خود اين کشتي‌گير قرار است امروز(سه‌شنبه) با تيم ‌ملي کشتي آزاد به کشور باز گردد.

حميد بني تميم در گفت‌وگو با ايسنا، اظها‌ر کرد: بر اساس پيگيري‌هايي که انجام داديم، قرار است محسن حاجي‌پور به همراه تيم ‌ملي کشتي آزاد به کشور باز گردد و تصور مي‌کنم در اين زمينه ديگر مشکل خاصي وجود نداشته باشد.

وي در پاسخ به اين پرسش که آيا وي هم اکنون به تيم ‌ملي کشتي آزاد ملحق شده است يا خير؟ گفت: در اين زمينه فعلا اطلاعات دقيقي نداريم و به دنبال آن هستيم تا اين موضوع را پيگيري کنيم تا بتواند به همراه تيم ‌ملي کشتي آزاد به کشور باز گردد.

دبير فدراسيون کشتي همچنين در‌ رابطه با شايعه پناهندگي حاجي پور به کشور آمريکا، گفت: تصور نمي‌کنم که اين مساله صحت داشته باشد، چون خود حاجي‌پور اذ‌عان‌ داشته که به خاطر آبروي مملکت و خانواده‌اش اين کار را انجام نخواهد داد و مملکتش براي او مهم‌تر‌ از پناهندگي است.

بني تميم در پاسخ به اين پرسش که چرا حاجي پور با تيم ‌ملي کشتي فرنگي به ايران باز نگشته است، تصريح کرد: مشکل همين جاست که چرا با تيم ‌ملي کشتي فرنگي به ايران باز نگشت. البته ويزاي او 20 روزه است و از مسئولان درخواست کرده بود که چند روز بيشتر در آمريکا بماند که مسئولان با درخواست وي مخالفت کرده بودند. بنا‌بر‌اين چون وي از قبل هماهنگي انجام نداده بود، حق ماندن در آمريکا را نداشت و بايد به همراه تيم فرنگي برمي‌گشت. دبير فدراسيون کشتي در پايان افزود: شايد وي اصلا قصد پناهندگي در آمريکا را نداشته، اما به دليل رسانه‌اي شدن اين موضوع و آب و تاب دادن بيش از حد به اين مساله، متاسفانه اين قضيه تا حدودي پررنگ‌تر شده است، اما به گفته خودش، آبروي مملکت و خانواده‌اش براي حاجي پور مهم‌تر‌ از ماندن در آمريکا است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته