جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/02/22 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران -شنبه نسخه شماره 2758

  وزير رفاه تامين اجتماعي:
 کارخانه توليد لاستيک و ماشين آلات سنگين در چترود احداث مي شود 

 کرمان - خبرنگار آفرينش
وزير رفاه و تامين اجتماعي در نشست شوراي هماهنگي رفاه و تامين اجتماعي استان کرمان گفت: به شرط تامين آب، کارخانه توليد لاستيک و ماشين آلات سنگين راهسازي در بخش چترود کرمان احداث مي شود.
دکتر عبدالرضا مصري افزود: تامين هزينه هاي درمان از سوي مردم جدي ترين چالش است که بايستي براي آن چاره اي انديشيده شود.
وي با اشاره به کارخانه توليد لاستيک آلومينيوم هزار و پگاه در کرمان تصريح کرد: نهادها و دستگاه هاي زيرمجموعه وزارت رفاه و تامين اجتماعي در استان کرمان بيشترين فعاليت را در سطح کشور انجام داده اند و از مديران برجسته و کاردان برخوردار هستند.
وزير رفاه و تامين اجتماعي از صدور مجوز پذيرش 14 هزار و 600 خانوار جديد از سوي کميته امداد امام خميني(ره) استان کرمان خبر داد و افزود: طي سال گذشته و سال جاري در استان کرمان 714 هزار نفر کالاي اساسي و بن خريد کالا دريافت کرده اند.
مصري، تغيير اساسنامه هاي سازمان ها و صندوق هاي بيمه گر را از وظايف وزارت رفاه ذکر کرد و گفت: طي ماه هاي اخير، اساسنامه چهار زيرمجموعه وزارت رفاه و تامين اجتماعي اصلاح و ساختار جديد آن تقديم دولت شده است. وي، از اختصاص 240 ميليارد ريال براي جبران خسارت خشکسالي خبر داد و افزود: بخش قابل توجهي از اين اعتبار به استان کرمان اختصاص يافته است.
همچنين در اين نشست مديران کل تامين اجتماعي، بهزيستي، کميته امداد امام خميني(ره) و بازنشستگي کشور گزارشي از عملکرد، چالش ها و برنامه هاي اجرايي خود را ارائه نمودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
اقتصاد و بازار
دريچه هنر
مرز پرگهر
دريچه هنر 2
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
سياسي
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته