جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/07/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5118

 مديرکل سازمان تامين اجتماعي :
 نحوه ثبت در خواست اعتراض بيمه شدگان به سوابق بيمه اي 

 
مدير کل نامنويسي و حساب هاي انفرادي سازمان تأمين اجتماعي، نحوه ثبت درخواست اعتراض بيمه شدگان به سوابق بيمه اي را تشريح کرد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي تامين اجتماعي، سعيد حسيني گفت: از آنجايي که ارائه برخي از خدمات اين سازمان به بيمه شدگان مشروط به داشتن زمان مشخصي از پرداخت حق بيمه(سابقه) است، لذا بيمه شدگان مي بايست سوابق خود را از طريق سامانه سوابق در پايگاه اطلاع رساني سازمان تأمين اجتماعي به نشاني www.tamin.ir و يا لينک مستقيم http://savabegh.tamin.ir بررسي کنند.

وي افزود: در صورتي که سوابق بيمه شدگان به طور کامل درج نشده و يا ناقص باشد از طريق لينک اعتراض سابقه موجود در صفحه اصلي به سامانه مربوطه (اعتراض به سوابق حق بيمه) وارد و با استفاده از راهنماي موجود نسبت به ثبت درخواست اعتراض خود اقدام کنند.

حسيني اظهار داشت: اعتراض هاي بيمه شدگان از طريق سامانه مذکور به شعب مربوطه ارسال و در اسرع وقت مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفته و پاسخ مقتضي به آنها ارائه مي شود و بدين ترتيب بيمه شدگان مي توانند از اين طريق تمامي سوابق خود را در اين سامانه بررسي و مشاهده کنند.

مدير کل نامنويسي و حساب هاي انفرادي سازمان تأمين اجتماعي تصريح کرد: مشاهده سوابق و ثبت اعتراض در صورت مغايرت هاي احتمالي در سوابق، در راستاي توسعه خدمات الکترونيکي و ارتقاي سطح کيفي خدمات انجام شده است.

گفتني است، در صورتي که تمامي سوابق بيمه شدگان در اين سامانه وجود داشته باشد تا زمان ارائه خدمات، بيمه شدگان نيازي به جمع آوري سوابق نداشته و در زمان ارائه خدمات، با توجه به ارتباط الکترونيکي ميان شعب، اقدامات لازم انجام مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته