جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/08/11 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5129

 فرکي پس از جدايي از سپاهان:
 فعلا به هيچ پيشنهادي فکر نمي‌کنم 

 
سرمربي تيم قهرمان فصل گذشته ليگ، پس از کش و قوس هاي فراوان از اين تيم جدا شد. حسين فرکي درباه جدايي اش از سپاهان اظهار داشت: شرايط کار برايم فراهم نبود. من هم خيلي راحت در يک جمله ترجيح دادم تا با اين تيم قطع همکاري کنم. مسئولان سپاهان هم اين موضوع را قبول کردند. وي در خصوص مبلغ قراردادش و اينکه چگونه در اين خصوص توافق شده است گفت: خيلي راحت اما ديگر اجازه دهيد وارد جزييات نشويم. در هر صورت توافق انجام شد.

فرکي در مورد اينکه شنيده مي‌شود امير قلعه نويي قرار است جايگزين وي شود گفت: اصلا به اين موضوع فکر نمي‌کنم و هر کس کار خودش را انجام مي دهد. براي من هم هيچ چيزي مهم نيست. من براي کار خودم تصميم گرفتم. اينکه چه کسي بخواهد بيايد و يا نيايد برايم مهم نيست و هر اتفاقي بيفتد از اين لحظه با سپاهان قطع همکاري کرده‌ام.

سرمربي سابق سپاهان يادآور شد: فعلا مي‌خواهم استراحت کنم و هر پيشنهادي که باشد به آن فکر نمي‌کنم چون بعد از 5 سال دوست دارم که استراحت کنم. دو سال است که پايم را عمل کرده‌ام و در اين مدت در حق خودم و خانواده‌ام ظلم شده است و مي‌خواهم يک مقدار استراحت کرده و با خانواده باشم.

فرکي تاکيد کرد: الان وقتش نيست بخواهم در اين خصوص بيشتر صحبت کنم. اجازه دهيد چند روزي بگذرد و حتما در مورد اين موضوع مفصل صحبت خواهم کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته