جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/09/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5155

 دو جايزه بين المللي براي «پدر آن ديگري» 

 
فيلم سينمايي «پدر آن ديگري» در دهمين جشنواره بين المللي فيلم کودک هند برنده دو جايزه شد.به گزارش آفرينش، فيلم سينمايي پدر آن ديگري آخرين ساخته يدالله صمدي درکنار آثار ديگري از سينماي ايران در دهمين جشنواره بين المللي فيلم کودک هند در دو بخش بهترين فيلمنامه و بهترين بازيگر کودک برنده جايزه شد.

بر اساس گزارش بنياد سينمايي فارابي، در دهمين جشنواره بين المللي فيلم کودک هند که در بندر مانگالور در ايالت کارناتاکا برگزار شد، يدالله صمدي جايزه بهترين فيلمنامه را براي فيلم پدر آن ديگري دريافت کرد و جايزه بهترين بازيگر کودک نيز به مهدي يارعزيزي براي بازي در اين فيلم اهدا شد.

در فيلم سينمايي پدر آن ديگري هنرمنداني چون حسين ياري، هنگامه قاضياني، بنفشه صمدي، مريم سعادت، افشين نخعي، رامونا شاه، سعيد کريمي،اکبر عبدي،جمشيد مشايخي، ثريا قاسمي، فريده سپاه منصور، شمسي فضل الهي، محمد ابهري، مهديار عزيزي، پارسا مشيري، سينا محمدي فر و آروند کريمي به ايفاي نقش پرداخته اند.

در خلاصه اين فيلم آمده است؛ شهاب تا 6 سالگي توانايي تکلم را پيدا نکرده است. او فقط مي تواند با مادرش ارتباط خوبي برقرار کند. اطرافيان او را کُند ذهن خوانده و تمسخر مي کنند. شهاب اين تمسخرها را با آسيب رساندن به اطرافيان جبران مي کند. شهاب به مشکل اصلي اختلافات خانواده اش تبديل شده است و مادرش در پي آن است که به نحوي اين مشکل را رفع کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته