جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/09/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5156

 پايان کار توني در تبريز
 اوليويرا ترمز تراکتور را کشيد 

 
سرانجام سرمربي تراکتور به کار خود در تبريز پايان داد.به گزارش آفرينش، توني اوليويرا که اختلافاتش با مديران اين تيم تبريزي بالا گرفته بود، ديروز با اعلام جدايي از اين باشگاه، به فعاليت خود پايان داد.

در پي ادامه يافتن اختلافات بين مديران تراکتور و سرمربي پرتغالي توني براي بار سوم از اين باشگاه جدا مي‌شود. او که امسال نتايج خوبي را با تيمش به دست نياورده، مدام با سعيد عباسي مدير باشگاه در تقابل بود و ديروز تمايل خود را به جدايي علني کرده است. توني به عدم پرداخت مطالبات و بدقولي‌هاي مديران تيم اعتراض دارد و مديران نيز بابت نتايج ضعيف با وجود حضور ستاره‌هاي سرباز فوتبال ايران وي را سرزنش مي‌کنند.

جالب اينکه خود عباسي در نيم فصل سال گذشته در يک اقدام ناگهاني توني را جانشين رسول خطيبي کرده؛ مربي جواني که يکي از 5 گزينه مورد نظر مديرعامل تراکتور براي جانشيني توني است.

عباسي مي‌گويد: احد شيخ لاري، غلامرضا باغ آبادي و رسول خطيبي به عنوان گزينه هاي بومي و حسين فرکي و امير قلعه نوعي به عنوان گزينه هاي غيربومي مد نظر باشگاه تراکتورسازي هستند. قرار است با برنامه ريزي هاي انجام شده ابتدا وضعيت نهائي توني با باشگاه مشخص شود و سپس روي گزينه هاي فوق اقدام کنيم. شرايط و برنامه هاي هر پنج گزينه ياد شده به دقت در باشگاه بررسي شده و در نهايت بهترين گزينه را براي سرمربيگري تراکتور انتخاب خواهيم کرد.

از بين اين نفرات قلعه‌نويي، خطيبي و شيخ‌لاري سابقه هدايت تراکتور را دارند و باغ‌آبادي به عنوان دستيار روي نيمکت تراکتور نشسته است. در عين حال ناظران حضور شيخ‌لاري و باغ‌آبادي را در بين گزينه‌ها متعجب‌کننده مي‌دانند و عقيده دارند سرمربي قرمزپوشان يکي از 3گزينه خطيبي، فرکي و قلعه‌نويي خواهد بود، اگرچه يک گزينه ديگر نيز در بين نامزدهاي مربيگري تراکتور وجود دارد.

اينکه وضعيت نهايي توني با تبريزي‌ها کي مشخص مي‌شود، هنوز روشن نيست اما در تبريز شايعه اين است که توني اوليويرا روز دوشنبه تبريز را ترک مي‌کند. اينکه مديرعامل تراکتور با چه سرعتي به دنبال مذاکره با گزينه ها و انتخاب يک نفر از اين جمع است، نکته جالب توجهي است. البته جدايي توني زماني اتفاق خواهد افتاد که تکليف مطالبات او روشن شده باشد. موضوع تراکتور و توني يک اختلاف 100هزاردلاري است که عباسي ادعا مي‌کند توني پذيرفته اين پول را از باشگاه دريافت کرده است.

در صورت جدايي توني از تراکتور اين چهارمين فصل متوالي است که قرمزپوشان سرمربي خود را در نيمه راه عوض مي‌کند. اين باشگاه در روزهاي کانون اخبار بيشتري نيز خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته