جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/10/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5179

 گوناگون از ورزش 

 انصراف آينده‌سازان از ليگ برتر بسکتبال

تيم آينده سازان اصفهان از ليگ برتر بسکتبال کناره‌گيري کرد. تيم بسکتبال آينده‌سازان اصفهان که از ابتداي فصل ليگ برتر دچار مشکلاتي بود انصراف خود را از ادامه حضور در ليگ اعلام کرد. اين تيم از ابتداي فصل مشکلاتي داشت و دچار بحران مالي بود و بر همين اساس اين هفته تصميم گرفت از ليگ کناره گيري کند. آينده سازان با ستيم نيروي زميني مسابقه داشت و به اين ترتيب اين بازي لغو مي‌شود.

جدايي نوروزي از سايپا منتفي شد

جدايي رضا نوروزي مهاجم تيم فوتبال سايپا از اين تيم منتفي شد. رضا نوروزي از شرايطش در نيم فصل اول در باشگاه سايپا رضايت نداشت و براي همين از سرمربي اين تيم خواست تا با جدايي‌اش در تعطيلات نيم فصل موافقت کند. مجيد جلالي هم بعد از موافقت با درخواست نوروزي، نامه جدايي اين بازيکن را به باشگاه فرستاد ولي در نهايت مسئولان باشگاه سايپا شروط سنگيني را براي جدايي پيش پاي نوروزي قرار داد. اين شروط باعث شد تا تصميم نوروزي براي جدايي از سايپا عوض شود و اين بازيکن به کارش در اين تيم در نيم فصل دوم ادامه خواهد داد.

دغاغله از فولاد جدا شد

فولادي‌ها به دنبال دروازه‌بان جديد

مهاجم تيم فوتبال فولاد خوزستان در نقل و انتقالات نيم فصل از اين تيم جدا شد و مسئولان اين باشگاه به دنبال جذب يک دروازه‌بان جديد هستند.

مهدي دغاغله که پيش از شروع ليگ از پرسپوليس به فولاد خوزستان رفته بود، نتوانست عملکرد چشمگيري در اين تيم اهوازي داشته باشد و در نهايت در تعطيلات نيم فصل با اين باشگاه براي جدايي به توافق رسيد.

فولادي‌ها که تاکنون مهرداد بايرامي را جذب کرده‌اند، به دنبال جذب يک دروازه‌بان جديد هم هستند تا بتوانند نقطه ضعف خود را در اين بخش پوشش بدهند. فولادي‌ها با گزينه مورد نظرشان به توافقاتي هم دست يافته‌اند و اگر مشکلي پيش نيايد، اين دروازه‌بان جديد به زودي قراردادش را با فولاد امضا خواهد کرد.

به جز دروازه‌بان، احتمالا پرونده خريدهاي زمستاني باشگاه فولاد با جذب يک بازيکن ديگر بسته خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته