جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/10/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5188

 اتاق خبر  

 جلسه طاهري و برانکو براي انتخاب دروازه‌بان

شايد پرسپوليس هنوز نيم نگاهي به عليرضا بيرانوند داشته باشد اما اين دروازه‌بان خرم آبادي تقريبا از فهرست پرسپوليسي‌ها خارج شده است.

بيرانوند که با نفت در ترکيه به سر مي‌برد کماکان اميدوار به پايين آمدن نفتي‌ها از موضع فعلي و معاوضه خود با يکي از بازيکنان قرمزپوش است اما جميع جهات نشان مي دهد که اين اتفاق رخ نخواهد داد. در عين حال پرسپوليس هم به شدت به دنبال جذب دو گزينه براي دروازه است چرا که وقت به شدت تنگ است و بيش از اين نمي شود زمان را هدر داد.

در حال حاضر گزينه‌هاي مختلف داخلي، آسيايي و خارجي به مديرعامل پرسپوليس و برانکو ايوانکوويچ معرفي شده‌اند و احتمالا به زودي تکليف اين مساله روشن خواهد شد. يکي از مديران پرسپوليس مي‌گويد: چند گزينه آسيايي هم به باشگاه پرسپوليس معرفي شده که با توجه به محدوديت قرمزپوشان در انتخاب بازيکن خارجي گلرهاي داراي پاسپورت آسيايي شانس بيشتري براي حضور در اين تيم دارند.

کاپيتان اينتر در راه سامپدوريا

آندره‌آ رانوکيا، کاپيتان اينترميلان قصد دارد به سامپدوريا بپيوندد و راه انتقال ادر يا سوريانو از اين تيم به اينتر را نيز باز کند.

به گزارش ورزش سه، مانچيني اعتقادي به اين مدافع ايتاليايي ندارد و اين فصل، بيشتر بازي ها را از روي نيمکت آغاز کرده است. او به دنبال شروعي جديد است تا بتواند نظر کونته براي يورو 2016 را به خود جلب کند. گزارش ها حاکي از ان است که فدريکو باربا به عنوان جانشين رانوکيا راهي اينتر خواهد شد.

از سوي ديگر، اينتر قصد دارد ادر يا روبرتو سوريانو را با رانوکيا معاوضه کند که در صورت قطعي شدن اين انتقال، يکي از اين دو بازيکن نيز راهي اينتر خواهد شد.

اظهار نظر سيف اللهي در خصوص جدايي از استقلال خوزستان

اخيرا بحث سپاهاني شدن هافبک استقلال خوزستان مطرح شده است.

روح الله سيف اللهي در اين رابطه مي گويد: من از چند باشگاه پيشنهاد دارم ولي سپاهان در اولويت من قرار دارد ضمن اينکه من به قرار دادم يا باشگاه استقلال خوزستان پايبند هستم و در اين بين آقاي ويسي و مسوولان باشگاه تصميم گيرنده هستند. سپاهان تيم بزرگي است ولي من فعلا بازيکن استقلال خوزستان هستم و ظرف چند روز آينده همه چيز مشخص

مي شود،اميدوارم هرچه خير است همان پيش بيايد.

ديه گو سيمئونه:

محروميت ما را تضعيف نمي‌کند

ديگو سيمئونه، سرمربي اتلتيکومادريد عنوان کرد که محروميت باعث تضعيف اتلتيکو نخواهد شد.

اتلتيکو در کنار همشهري اش، رئال مادريد طي حکم اعلامي فيفا، از دو پنجربه نقل و انتقال محروم خواهند بود. حال سيمئونه عنوان کرد که اين محروميت نمي‌تواند ضربه اي به تيم او وارد کند.

او گفت:" از موضوع مطلع شدم و باشگاه بر عليه اين تصميم فرجام خواهي خواهد کرد.طبق سلسله مراتب پيش خواهيم رفت و به اين حکم اعتراض خواهيم کرد. اين راي نمي‌تواند روي قدرت تيم ما براي فصل بعد تاثيري بگذارد. همچنين قصد جذب بازيکني در ژانويه امسال را نداريم."

سيمئونه سپس درباره شرايط کوپا دل ري گفت:" شما کوپا دل ري را به دقت دنبال مي‌کنيد. باشگاه‌هاي ميانه جدولي زيادي در اين مرحله حضور دارند و اين موضوع کار را براي باشگاه‌هايي که شانس بيشري براي بردن آن داشتند، سخت‌تر مي‌کند. کوپا از هميشه سخت تر شده است."

خروجي هاي پرتعداد سايپا در فصل نقل و انتقالات

تيم سايپا يکي از غيرفعال‌ترين تيم‌ها در فصل نقل و انتقالات فوتبال بوده است.

سايپايي‌ها در فصل نقل و انتقالات وحيد محمدزاده (ذوب آهن)، شهرام سالاري(مس)، رضا نوروزي(پيکان) و احتمالا جواد نکونام (العربي) را از دست داده‌اند و جاي اين 4 بازيکن هنوز هيچ چهره جديدي به تيم اضافه نشده است.

مجيد جلالي که امسال تيمش بهترين شرايط را براي حضور در جمع بالانشين‌ها و کسب سهميه آسيايي دارد، در فصل نقل و انتقالات تحرک خاصي از خود نشان نداده تا فعلا شرايط اين تيم براي نيم فصل دوم کمي مبهم باشد.

سايپايي‌ها در سه پست دفاع، هافبک دفاعي و مهاجم نوک احتياج به بازيکن جديد دارند.

عليرضا فغاني داور چهارم ديدار ژاپن و تايلند شد

داور بين المللي ايران به عنوان داور چهارم در ديدار تيم هاي فوتبال اميد ژاپن و تايلند حضور خواهد داشت.تيم هاي فوتبال ژاپن و تايلند امروز شنبه در دومين بازي مرحله گروهي رقابتهاي قهرماني زير 23 سال آسيا در ورزشگاه حمد به مصاف هم خواهند رفت که کار قضاوت اين ديدار بر عهده ايلگيز تانتاشف خواهد بود.

جهانگير سيدف و رضا سخندان کمک هاي فغاني در اين بازي هستند. عليرضا فغاني که در روز نخست مسابقات ديدار تيم هاي ژاپن و کره شمالي را قضاوت کرد در اين ديدار در نقش داور چهارم ظاهر خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته