جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/11/13 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5203

 خبر 

 اطلاعيه سازمان تأمين اجتماعي درباره آزمون استخدامي منتشر شد

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي سازمان تأمين اجتماعي، اطلاعات مربوط به آزمون استخدامي تأمين اجتماعي تنها از طريق سايت رسمي اين سازمان منتشر مي‌شود.در اين اطلاعيه آمده است؛ بدين وسيله به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون استخدامي سازمان تأمين اجتماعي مي‌رساند که اخبار و اطلاعات مرتبط با آزمون استخدامي تنها از طريق سايت رسمي سازمان و سازمان سنجش آموزش کشور منتشر مي‌شود.

آزمون استخدامي سازمان تأمين اجتماعي بر اساس روال قانوني و با همکاري سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد و هيچ سايت و مرجع ديگري در برگزاري اين آزمون نقشي نخواهد داشت.ثبت نام کنندگان و متقاضيان محترم استخدام در سازمان تأمين اجتماعي اطلاعات و اخبار مورد نياز را تنها از طريق سايت رسمي سازمان به نشاني tamin.ir و سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني sanjesh.org دريافت نمايند.

به داوطلبان محترم توصيه مي‌شود به شايعه پراکني‌ها و اطلاعات نادرستي که به منظور سوء استفاده مالي از داوطلبان محترم با ادعاي ارائه سوالات و يا اعلام اخبار خاص در مورد آزمون استخدامي انجام مي‌شود، توجه نکنند.منابع آزمون استخدامي تأمين اجتماعي نيز همانگونه که در اطلاعيه‌هاي قبلي اعلام شده بود دروس تخصصي هر رشته و همچنين جزوه آشنايي اجمالي با سازمان تأمين اجتماعي خواهد بود که در سايت رسمي سازمان تأمين اجتماعي در دسترس قرار دارد.

از دانشگاه‎ها و مراكز پژوهشي فعال در امور بين الملل تقدير شد

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي وزارت علوم، در ششمين نشست سراسري هم‏انديشي معاونان و مديران بين‌الملل دانشگاهها، موسسات پژوهشي و پاركهاي علم و فناوري كه با حضور دكتر حسين سالار آملي، قائم مقام وزير علوم در امور بين‎الملل و رييس مركز همكاريهاي علمي بين‎المللي اين وزارت، معاونان وزير علوم و برخي از روساي دانشگاهها برگزار شد، از دانشگاهها و مراكز پژوهشي كه فعاليت مناسبي در امور علمي بين‎المللي داشتند، با اهداي لوح وزير علوم تقدير شد.

در اين مراسم كه دكتر عراقچي معاون وزير امور خارجه نيز حضور داشت، از دانشگاههاي تهران و فردوسي مشهد به عنوان دانشگاههاي برگزيده گروه يك، دانشگاههاي زنجان و گيلان به عنوان دانشگاههاي منتخب گروه دو ، و پژوهشگاههاي مهندسي ژنتيك، دانشهاي بنيادي و همچنين پاركهاي علم و فناوري خراسان و لرستان به عنوان فعالان عرصه علمي بين‎المللي تقدير شد.

صعود تيم كوهنوردي دانشگاه آزاداسلامي واحد رودهن به ارتفاع تله كمرد

رودهن - ايرج صادقعلي

به مناسبت فرا رسيدن دهه فجر دو نفر از اعضاي تيم كوهنوردي واحد رودهن به قله تله كمرد فيروز كوه صعود كردند. به گزارش خبرنگارآفرينش اعضاي تيم كوهنوردي واحد رودهن در اين كوهپيمايي بهرام صالح‎نيا عضوهيات علمي وعلي براري از پرسنل واحد با موفقيت به كار خود پايان دادند. ارتفاع قله از سطح دريا 2870متر ودر مسير سلسله جبال البرز قرار دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته