جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5211

 سردار مومني:
 کشور در بهترين شرايط امنيتي قرار دارد 

 
جانشين فرماندهي نيروي انتظامي گفت: در حالي که کشتار در منطقه به اوج خود رسيده ايران با هوشياري مقام معظم رهبري و حضور مردم در بهترين شرايط امنيتي قرار دارد.به گزارش ايسنا ، سردار اسکندر مومني در راهپيمايي 22 بهمن در جمع مردم قائم‌شهر ضمن تبريک دهه فجر با بيان اينکه اين عظمت پس از 37 سال نشانه عظمت نظام جمهوري اسلامي ايران و مايه مباهات هر ايراني است، اظهار کرد: در اين دنيا انقلابي ديده نشده که بعد اين مدت مردمانش پاي انقلاب بايستند.

وي پيروزي انقلاب را موجب آزادي و استقلال براي ايران عنوان کرد و افزود: پيش از پيروزي انقلاب بر اساس منافع ديگران فعاليت مي کرديم اما بعد از پيروزي بر اساس منافع خودمان عمل مي کنيم.

مومني با بيان اينکه انقلاب اسلامي دست آوردهاي بسياري دارد که همه به آن اذعان دارند، تصريح کرد: از بزرگترين دستاورد انقلاب اسلامي نعمت امنيت است در حالي که ما در امنيت هستيم و از آرمان هايمان دفاع مي کنيم در کشورهاي همسايه ناامني موج مي زند.

وي عنوان کرد: وحشي گري قتل و کشتار به اوج خود رسيد و امروز امنيتي که در ايران وجود دارد مايه حسادت دشمنان است.مومني ادامه داد: در حالي که کشتار در منطقه به اوج خود رسيده ايران با هوشياري رهبري و حضور مردم در بهترين شرايط امنيتي قرار دارد.

مومني تصريح کرد: در اوايل انقلاب نمي توانستيم حتي پرنده اي کوچک توليد کنيم، در دوران دفاع مقدس موشکي که 50 کيلومتر بورد داشته باشد وجود نداشت حتي صلاح انفرادي نمي توانستيم توليد کنيم اما در حال حاضر ساخت موشک هاي قاره پيما توسط همين دانشمندان در ايران بومي شده و اين موجب مي شود که دنيا انگشت حيرت به دهان مي گيرد.

وي با اشاره به اينکه در زمان قبل از انقلاب پزشک عمومي از هند، چين و بنگلادش وارد مي کرديم آنهم در کشوري که مهد اطبايي همچون ابوعلي سينا و ذکريا رازي بود و ادامه داد: امروز در پزشکي به خودکفايي رسيديم و حتي در خصوص توريسم پزشکي از کشورهاي ديگر به ايران مراجعه مي کنند.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي کشور بيان کرد: در زمينه انرژي هسته اي و سلول بنيادي جزو ده کشور دنيا هستيم.

وي در خصوص انتخابات با اشاره به اينکه در7 اسفند دو انتخابات مهم پيش رو داريم، گفت: براي نخستين بار دو انتخابات مجلس شوراي و خبرگان رهبري همزمان برگزار مي شود.

مومني با اشاره به اينکه شرکت در انتخابات حق و تکليف است و اين حق شهروندان است که در تعيين سرنوشت خود شرکت کنند تأکيد کرد:انتخاب درست براي ايجاد امنيت موثر است و مشارکت شما مردم و رأي بالا در صندوق هاي رأي به اقتدار ملي کمک مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته