جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/11/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5212

 در استان 

 معاون فرماندار پرديس خواستار شد؛

برنامه‌ريزي براي اجراي چند برنامه شاخص ورزشي در سال 95

پرديس - ايرج صادقعلي

معاون فرماندار شهرستان پرديس گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان پرديس برنامه‌ريزي ويژه‌اي را در زمينه اجراي چند برنامه شاخص براي سال 95 در دستور کار قرار دهد.

به گزارش خبرنگارآفرينش به نقل از روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان پرديس، صادق بنيادي در همايش ورزش‌هاي هوايي شهرستان پرديس که به مناسبت گراميداشت سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي برگزار شد، از هواپيماهاي بدون سرنشين و دست‌ساز بازديد کرد.

وي گسترش اين رشته و برگزاري همايش‌هاي مهيج را بسيار مطلوب قلمداد کرد و گفت: استعدادهاي جوان و بسيار خوبي در شهرستان پرديس وجود دارد که به اميد خدا با راه‌اندازي رشته‌هاي جديد در منطقه بايد سعي شود، همه جوانان و مردم را جذب اين رشته‌هاي نو در حوزه پرديس کنيم.

وي ضمن تقدير از اداره ورزش و جوانان شهرستان پرديس به لحاظ پوشش خوب ورزشي و فرهنگي مسابقات در سطح شهرستان تأکيد کرد: اداره ورزش ضمن اجراي برنامه‌هايي که به‌صورت متداول انجام مي‌دهد، بايد برنامه‌ريزي ويژه‌اي را هم در اجراي چند برنامه شاخص براي سال 95 در دستور کار خود قرار دهد.

همچنين محمد سيفي سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پرديس در حاشيه برگزاري اين همايش اظهار داشت: علاقه‌مندي بالاي ورزش‌کاران پرديسي در بحث ورزش‌هاي هوايي مانند ديگر ورزش‌ها ستودني است.

وي افزود: همين پتانسيل و علاقه‌مندي باعث شده که ما به جهت ارتقاي ورزش‌هاي هوايي، براي نخستين بار به مناسبت دهه مبارک فجر اين همايش را برگزار کنيم.

چهار پروژه عمراني و خدماتي شهرداري دماوند افتتاح و کلنگ زني شد

دماوند - ايرج صادقعلي

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي، دو پروژه عمراني شهرداري دماوند با اعتباري بالغ بر 25 ميليارد ريال افتتاح و دو پروژه خدماتي اين نهاد شهري با مشارکت بخش خصوصي کلنگ زني شد. به گزارش آفرينش، ناصر محمودي فرد فرماندار شهرستان دماوند در حاشيه اين آيين ضمن گراميداشت دهه مبارک فجر به اهميت اجراي پروژه هاي خدماتي و زيرساختي اشاره و اظهار کرد: شهرستان دماوند جزو 11 شهر نمونه گردشگري کشور است که براي دست يابي به نقطه مطلوب نيازمند تامين زيرساخت هاي لازم در بخش هاي مختلف خدماتي، عمراني و زيربنايي است.

وي ادامه داد: يکي از مطالبات اين منطقه داشتن ترمينال درون شهري و برون شهري است که با حمايت شهرداري و شوراي اسلامي شهر و همکاري بخش خصوصي در حال تحقق است.

فرماندار دماوند با اشاره به نقش حمايتي بخش خصوصي در عمران و آباداني شهرها، بيان کرد: داشتن روحيه حمايتي از بخش خصوصي با توجه به محدوديت ها در منابع، مي تواند رويکرد اقتصاد مقاومتي و مشارکت مردمي را تقويت کند که اين مهم در شهرستان دماوند رو به گسترش است.

در ادامه عباس صفري شهردار دماوند به پروژه هاي قابل افتتاح و کلنگ زني اين نهاد شهري اشاره کرد و گفت: امسال همزمان با دهه مبارک فجر چندين پروژه عمراني و خدماتي شهرداري همچون اجراي عمليات جدولگذاري، زيرسازي و آسفالت خيابان هاي فردوس و فاز نخست سايت گردشگري چشمه اعلا به بهره برداري رسيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته