جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/12/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5219

 خبــر 

 خبرنگاري كه قهرمان ورزش رزمي هم شد

استان گيلان - سيد اکبر خوشحال

اشرف‎السادات خوشحال؛ سردبير نشريه ناظر و سرپرست روزنامه عصر اقتصاد در استان گيلان نه تنها از خبرنگاران يکه‎تاز و منتقد است بلکه از ورزش هم غافل نبوده و اخيرا در مسابقات قهرماني ورزش رزمي هاپکيدو GHF در سطح استان توانست به سکوي قهرماني راه پيدا کند و موفق به دريافت مدال پرافتخار طلا شود

اشرف‎السادات خوشحال در حال حاضر خود را براي مسابقات کشوري آماده مي‎کند تا نشان دهد که زنهاي گيل و ديلم مي‎توانند دوشادوش مردان گيله‎مرد خود پله‎هاي موفقيت را طي کنند و سکوي قهرماني را تصاحب نمايند.

ساماندهي تقاطع‌هاي جنوب‌شرق تهران با اصلاح هندسي

شهرري - رضا فغاني

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري منطقه 15 از اصلاح هندسي معابر با احداث ميدان و ايمن‌سازي تقاطع ها در جنوب‌شرق تهران خبر داد.به گزارش خبرنگار آفرينش، مهندس سيدجلال حسيني با اعلام مطلب فوق افزود: جنوب‌شرق تهران از شبکه بزرگراهي و شرياني مناسبي برخوردار است و با توجه به اولويت‌هاي برنامه در روان‌سازي تردد و ارتقاي ايمني بزرگراهي و معابر شهري از ابتداي امسال نسبت به شناسايي گره‌هاي ترافيکي و نقاط حادثه‌خيز منطقه اقدام شد و پروژه‎هايي در دستور کار قرار گرفت.به گفته وي احداث 2 ميدان جمهوري اسلامي و ورزشگاه قيامدشت هريک به مساحت 1200 مترمربع با هدف بهسازي عبور و مرور از جمله اقدامات اجرايي در اين زمينه بوده است.

با شرکت 108 کشتي‌گير؛

مسابقات کشتي با حضور 10 تيم استان تهران در دماوند برگزار شد

دماوند - ايرج صادقعلي

رئيس هيأت کشتي شهرستان دماوند گفت: مسابقات کشتي با شرکت 108 کشتي‌گير و حضور 10 تيم از شهرهاي استان تهران در شهرستان دماوند برگزار شد.

جمال اکبري در حاشيه برگزاري مسابقات کشتي در دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار آفرينش اظهار کرد: مسابقات کشتي به مناسبت سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در سالن ورزشي شهيد مدني شهر دماوند برگزار شد.

وي ادامه داد: در اين مسابقات 108 کشتي‌گير از شهرهاي شهريار، ري، بوستان، گلستان، بومهن، رودهن، فيروزکوه و سه تيم از شهر دماوند حضور داشتند.

رئيس هيأت کشتي شهرستان دماوند افزود: کشتي‌گيران در اين مسابقات در رده‌هاي سني خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان و در بخش‌هاي فرنگي و آزاد با يکديگر به رقابت پرداختند.

اکبري تصريح کرد: وزن‌کشي آغاز شد و مسابقات ادامه پيدا کرد و در نهايت به نفرات برتر جوايز و کاپ قهرماني اهدا شد.

اکبري بيان کرد: با توجه به اينکه تمرکز جمعيتي شهر دماوند در منطقه گيلاوند است، ضرورت دارد که يک سالن ورزشي ويژه خانه کشتي در اين منطقه ايجاد شود. تيم دماوند با 174 امتياز مقام نخست، تيم بومهن با 117 امتياز مقام دوم و تيم کهريزک با 99 امتياز مقام سوم را به دست آوردند؛ امتيازات در مجموع دو رشته آزاد و فرنگي محاسبه شده است.

مديرکل اوقاف استان چهارمحال و بختياري:

106 وقف جديد در چهارمحال و بختياري ثبت شد

شهركرد – بهار عبدالغني

مديرکل اوقاف و امور خيريه چهارمحال و بختياري گفت: 106 وقف جديد در 7 شهرستان چهارمحال و بختياري ثبت شد.

حجت‌الاسلام مرتضي عزيزي با بيان اينکه 106 وقف جديد تاکنون در استان به ثبت رسيده است، اظهار داشت: در شهرستان‌‌هاي شهرکرد، بن، اردل و کيار 59 وقف، شهرستان بروجن 17 وقف، شهرستان‌ لردگان 19 وقف و در شهرستان فارسان 11 وقف جديد به ثبت رسيده است.

وي با اشاره به طرح تربيت حافظان و قاريان قرآن‌کريم در سال جاري افزود: چهارمين سال اجراي طرح تربيت و حافظان از سوي سازمان اوقاف و امور خيريه است که امسال 4‌هزار و 515 نفر در رشته‌هاي حفظ جزء 30، حفظ جزء 30، 1 و 2، حفظ جزء 5، حفظ جزء 10، حفظ جزء 15، حفظ جزء 20، و حفظ کل ثبت‎نام کردند.مديرکل اوقاف و امور خيريه چهارمحال و بختياري بيان کرد: آزمون پاياني اين طرح اسفندماه در دو مرحله برگزار مي‌گردد که از يکم تا هفتم اسفند آزمون شفاهي و در تاريخ 13 اسفندماه همزمان با سراسر کشور آزمون کتبي برگزار مي‌شود.

عزيزي خاطرنشان کرد: به افرادي که نمره حد نصاب را کسب کنند گواهي معتبر حفظ قرآن از سوي سازمان اوقاف اعطاء مي‌شود.وي گفت: سازمان اوقاف براساس طرح‌هاي سازماني در فصول مختلف و براساس مناسبت‌هاي مختلف اقدام به اعزام مبلغ به اماکن مذهبي و بقاع متبرکه مي‌کند که در مجموع امسال 157 مبلغ ديني در سطح استان اعزام شدند. مديرکل اوقاف و امور خيريه چهارمحال و بختياري با اشاره به اجراي طرح‌هاي مختلف در استان تصريح کرد: در طرح آرامش بهاري 24 نفر، طرح ياس نبوي 27 نفر، طرح ضيافت الهي 24 نفر، طرح نشاط معنوي 33 نفر و در طرح بصيرت عاشورايي 49 نفر به عنوان نفرات برگزيده تجليل شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته