جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/01/21 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5245

 خبر 

 31 ارديبهشت؛ پايان ثبت‌نام دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي در جشنواره نشريات دانشجويي

نخستين جشنواره نشريات دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي به ميزباني واحد تبريز آغاز به کار کرده است و دانشجويان فعال در اين حوزه تا آخر ارديبهشت سال جاري فرصت ثبت نام دارند.

به گزارش خبرگزاري آنا، اين جشنواره در مقاطع و رشته‌هاي مختلف از جمله مقاله، تيتر، سرمقاله، گزارش، مصاحبه، طراحي گرافيک و ... و نشريات برتر برگزار مي شود و از همه دانشجويان مديرمسئول نشريات دانشجويي، سردبير، عضو هيات تحريريه، نويسنده، طراح و ... دعوت شده تا در اين جشنواره شرکت کنند.

مهلت ثبت نام در جشنواره تا آخر ارديبهشت سال جاري است و در پايان از آثار برتر، با جوايز نفيس تقدير خواهد شد.

همه دانشجويان مقاطع کارداني، کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکتري يا افرادي که از زمان فارغ التحصيلي آنان تا پايان مهلت ارسال آثار بيش از شش ماه نگذشته باشد، مي توانند در اين جشنواره شرکت کنند. دانشجويان ساير مراکز آموزش عالي حق شرکت در جشنواره را ندارند.

منتخبان رتبه اول مرحله کشوري در بخش آثار برتر مستقل به مدت دو سال حق شرکت در آن رشته را ندارند. اين منتخبان مي توانند در دوره هاي بعدي در ساير رشته‌ها شرکت کنند. آثار و نشريات ارسالي بايد در بازه زماني فروردين 92 تا تير 95 منتشر شده و داراي مجوز از شوراي فرهنگي واحد دانشگاهي باشند. ملاک، زمان چاپ شده بر روي نشريه است.

نشرياتي مي توانند در جشنواره شرکت کنند که مدير مسئول آن نشريه دانشجو باشد. نشريات بايد داراي شناسنامه و مجوز شوراي فرهنگي واحد باشند و همه اطلاعات آن بايد در سايت ثبت نامي درج شود و در صورت مغايرت و عدم ثبت اطلاعات درست دبيرخانه مرکزي مي تواند نشريه مربوطه را حذف کند.

دکتر حبيب‌ا... اسماعيلي، مديرکل فرهنگي و اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اينکه از توليد نشريات الکترونيکي در دانشگاه حمايت مي‌شود، تاکيد کرده است که ثبت‌نام در جشنواره سراسري نشريات دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي به ميزباني واحد تبريز ادامه دارد و برگزاري کارگاه‌هاي آموزشي، انتخاب صحيح مديران مسئول عضو کميته هاي نشريات مي‌‌تواند به بهتر برگزار شدن جشنواره کمک کند.

رئيس اداره نشريات دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي هم گفته است که جشنواره سراسري نشريات دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي براي نخستين بار به ميزباني واحد تبريز برگزار مي‌شود. اين جشنواره در بخش هاي نشريات، آثار بر‌تر، مقالات بر‌تر و بخش ويژه نشريات الکترونيک است و ثبت‌نام از طريق سايت معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي به آدرس زير صورت مي‌گيرد و هرگونه اطلاع‌رساني به داوطلبان از طريق همين سايت خواهد بود:

farhangi.iau.ir

به گفته حميد کيهاني‌مهر، هر داوطلب تنها حق شرکت از طريق يک واحد دانشگاهي را دارد و مي‌تواند در همه رشته‌ها شرکت کند و در بخش آثار برتر با 5 اثر و در بخش‌هاي ديگر با يک اثر در جشنواره حضور پيدا کند و همه اطلاعات نشريات بايد در سامانه جشنواره ثبت شود.

فرصت ثبت نام در اين جشنواره تا پايان ارديبهشت 95 است و ارسال آثار از طريق دبيرخانه هيات امناي استان‌ها صورت مي گيرد.

خرداد 95 داوري آثار انجام و شهريور هم مراسم اختتاميه با حضور معاون دانشجويي و فرهنگي و مسئولان برگزار و به برگزيدگان مطابق آيين‌نامه مربوط ، جوايزي اهدا خواهد شد. برگزيدگان به جشنواره ملي نشريات دانشجويي (تيتر 10) راه مي‌يابند.

دانشجويان و علاقه مندان براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت زير مراجعه کنند:

http://www.1spf.ir/Home.aspx.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته