جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/02/01 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5255

 خبر هنري 

 اهداي وسايل شخصي آقاي بازيگر سينماي ايران به بيمارستان كودكان

مراسم اهداي وسايل شخصي عزت‌الله انتظامي به بيمارستان کودکان علي‌اصغر (ع) برگزار شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ در مراسمي وسايل شخصي عزت‌الله انتظامي که اولين بار است اين نمونه رويداد در ايران رخ مي‌دهد، به بيمارستان کودکان علي‌اصغر (ع) اهدا شد.در اين مراسم که مسئولان بيمارستان و برخي از هنرمندان و اصحاب رسانه حضور داشتند، عصا، دست‌نوشته و کتاب «آقاي بازيگر» از طرف عزت‌الله انتظامي به اين بيمارستان اهدا شد. همچنين ميترا حجار، قاب عکسي از خود را که مربوط به فيلم «خاک و آتش» به کارگرداني مهدي صباغ‌زاده بود، به اين بيمارستان اهدا کرد.

به گفته رئيس اين بيمارستان، اين نمونه رخداد در چندين مورد در اين بيمارستان اتفاق افتاده است که در آن نه قصد فروش و نه قصد اهدا کردن وجود دارد. فقط جهت ترغيب کساني که نيت خيرخواهي و کمک‌رساني دارند، برگزار خواهد شد.

طبق گفته اين مدير، بيمارستان کودکان علي‌اصغر (ع) قدمت بيش از 50 ساله دارد و دولتي است؛ اما باز هم به حمايت خيرين نياز مبرم دارد که اميدوارم در سال جديد، اتفاقاتي در راستاي حمايت از اين بيمارستان صورت بگيرد. ظاهرا اين بيمارستان از سال 95 قصد بازسازي بخش عفوني و کليه و ساخت بخش پيوند مغز و استخوان را دارد.در اين مراسم هنرمنداني چون اميرمحمد زند و ميترا حجار حضور داشتند اما عزت‌الله انتظامي به خاطر مشکلات رفت و آمد، نتوانست در اين مراسم شرکت کند.

ويژه برنامه "نذر کتاب" در فرهنگسراي اميد

فرهنگسراي اميد به منظور ترويج فرهنگ مطالعه و کتابخواني و آشنايي شهروندان با آداب و فضيلت اعتکاف ويژه برنامه "نذر کتاب" را دوم ارديبهشت ماه برگزار مي کند.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي فرهنگسراي اميد، همزمان با ايام اعتکاف و به منظور ترغيب و تشويق شهروندان به فرهنگ مطالعه و آشنايي بيشتر روزه داران با اعمال اعتکاف، ويژه برنامه "نذر کتاب" را روز پنج شنبه دوم ارديبهشت ماه از ساعت 10 تا 12 در مسجد امام حسن مجتبي (ع) واقع در ميدان امامت برگزار مي کند.

در اين برنامه کتاب "اعتکاف نيکان" نوشته محسن اميرجاني و حسين حاجي حسيني به شهروندان هديه مي شود و چنانچه حاجتي داشته باشند بعد از برآورده شدن حاجتشان نذر مي کنند چند کتاب خوب را به صورت رايگان هديه دهند. کتاب منتخب جهت هديه به مخاطبان، علاوه بر بيان اهميت ماه رجب در کلام مرحوم آيت ا... حق شناس، مروري بر آداب و فضيلت اعتکاف، اعمال اختصاصي ايام البيض و آسيب شناسي اعتکاف دارد.فرهنگسراي اميد در ميدان امام حسين(ع)- خيابان 17 شهريور- خيابان خشکبارچي- بوستان خيام واقع شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
استانها
ورزشي
آگهي
هنري
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته