جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/02/01 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5255

 بازديد فرماندار شهرستان تبريز و جمعي از اعضاي شوراي اسلامي کلانشهر تبريز از مراحل اجراي تقاطع غير هسطح گلپارک 

 
تبريز – توفيقي: تبريز فرماندار شهرستان تبريز و جمعي از اعضاي شوراي اسلامي کلانشهر تبريزاز مراحل اجراي تقاطع غير هسطح گلپارکبازديد کردند. به گزارش روابط عمومي سازمان عمران تبريز در اين بازديد فرماندار تبريز در سخنراني گفت : پروژه هاي مهمي در راستاي تسهيل رفت وآمد مردم در سال گذشته مورد بهره برداري قرار گرفت و در همين راستا امسال نيز چند پروژه بزرگ نظير زيرگذرگلپارک در آستانه بهره برداري قرار دارد. وي ادامه داد همه مسئولان دست در دست هم داده ايم تا با استفاده از امکانات موجود در شهرداري و امکانات دولتي وبهره مندي از ايده و فکر صاحب نظران در راستاي خدمتگذاري به مردم براي عمران ، آباداني و توسعه شهرمان بکوشيم.

مهندس غني زاده مدير عامل سازمان عمران نيزدر اين بازديد با اعلام اينکه پروژه غير همسطح شهيدان ابراهيم پور (گلپارک)بطور شبانه روزي در حال اجراست افزود : اميدواريم بتوانيم درآينده نزديک شاهد اتمام وبهره بهره برداري از اين پروژه مهم شهر تبريز باشيم.مدير عامل سازمان عمران تبريز همچنين ادامه داد :پروژه غيرهمسطح گلپارک از مهمترين پروژه هاي شهري شهرداري تبريز بوده که با همت و تلاش مجموعه سازمان عمران و شهرداري محترم منطقه يک و شهرداري تبريز در حال اجراست.

مهندس غني زاده در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينکه پروژه تقاطع غير همسط گلپارک در تکميل يکي از رينگ هاي مهم شهر و تسهيل ترافيکي تبريز موثر خواهد بود اضافه کرد:همچنين با همت و تلاش مجموعه سازمان عمران تبريز در کنار تمهيدات فني و کيفي به شاخص هاي معماري و زيباسازي اين پروژه نيز توجه جدي صورت گيرد.

در بازديد رئيس و جمعي از اعضاي شوراي اسلامي شهر تبريز از پروژه تقاطع غير همسطح آخوني عنوان شد: اجراي موفق پروژه هاي شهري در سايه همت و تلاش سازمان عمران تبريز

رئيس و جمعي از اعضاي شوراي شهر تبريز از پروژه تقاطع غير همسطح آخوني بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان عمران تبريز، در بازديد رئيس و جمعي از اعضاي شوراي اسلامي شهر تبريز عنوان شد: در سايه همت وتلاش مجموعه سازمان عمران تبريز شاهد اجراي پروژه هاي زيربنائي و مهم در شهر تبريز هستيم.

در اين بازديد مهندس غني زاده مدير عامل سازمان عمران تبريز گفت : در سايه حمايتهاي دکتر نجفي شهردار کلانشهر تبريز اعضاي شوراي اسلامي شهر شاهد اجراي سريع پروژه ها ورشد وتوسعه شهر تبريز هستيم. وي ادامه داد پروژه تفاطع غير همسطح آخوني به عنوان يکي از پروژه هاي مهم شهر تبريز مراحل نهايي خود را طي کرده و به زودي مورد افتتاح و بهره برداري قرار مي‌گيرد.

مهندس غني زاده در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينکه پروژه تقاطع غيرهمسطخ آخوني در تکميل يکي از رينگ هاي مهم شهر و تسهيل ترافيکي تبريزموثر خواهد بود ، اضافه کرد :همچنين با همت و تلاش مجموعه سازمان عمران تبريزسعي شده در کنار تمهيدات فني و کيفي به شاخص ها ي معماري و زيبا سازي اين پروژه نيز توجه جدي صورت گيرد. وي ادامه داد: ايجاد تقاطع هاي غيرهمسطح در شهرها بويژه کلانشهرها يکي از راههاي کاهش گره هاي ترافيکي و بهبود وضعيت حمل و نقل است که ميتواند سبب تسهيل در تردد وسايل نقليه از طريق تخصيص شاخص هاي ترافيکي، زيست محيطي ، ايمني و اقتصادي در شهرها شود.

گفتني است پروژه تقاطع غير همسطح آخوني بطول 450 متر و در دو باند رفت و برگشت به عرض 15.8 متر توسط سازمان عمران تبريز در حال اجرا مي‌باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
استانها
ورزشي
آگهي
هنري
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته